КАСКО

Акція
5% економії на КАСКО при покупці ОСЦПВ+ДЦВ
Div for calculator
Div for calculator

Спеціальні пропозиції

 • Я хочу застрахувати у Вас квартиру зі знижкою 10%
 • Доставка договору по Вашій адресі – Безкоштовно
 • Я вже у Вас купив Автоцивілку, знижка на КАСКО 5%
 • Зберегти мої нерви протягом року
 

КАСКО (від іспанського «casco» - корпус, шолом) - страхування автомобілів або інших транспортних засобів від збитків, розкрадання, викрадення.

Договір страхування КАСКО давно став необхідною умовою спокійного життя будь-якого автовласника. Згідно договору КАСКО відшкодуванню підлягає будь-який збиток, який нанесено Вашому автомобілю в результаті ДТП, угону, протиправних дій третіх осіб і інших несприятливих обставин.

Оформлення договору КАСКО в офісі компанії «ІНГО Україна» дозволить Вам захистити свій бюджет від надмірних витрат і допоможе швидше розв'язати всі складні питання, пов'язані з відновленням Вашого автомобіля при настанні страхового випадку.

КАСКО - вибір розумного автовласника!

Страхові ризики, які покриває договір страхування КАСКО:

1. ДТП - дорожньо-транспортна пригода (зіткнення, наїзд, переворот, падіння транспортного засобу).

На превеликий жаль, від виникнення ДТП не рятує хороший стаж водіння й розмірена їзда.

Цей ризик спровокувати можуть незалежні від Вас фактори: новачок на дорозі або навпаки - лихач.

Мало того, під ризик ДТП підпадає і зіткнення з деревом або іншою перешкодою.

2. Пожежа - неконтрольоване горіння, як зовнішнє, так і таке, яке виникло в результаті самозаймання.

Займання автомобіля може виникнути через палаючий поруч автомобіль. Такі випадки нерідко відбуваються в Києві, при цьому вчасно загасити пожежу дуже складно. За статистикою, після спалаху автомобіль не підлягає ремонту.

Страховка КАСКО, за таких обставин є незамінним чинником збереження Ваших нервових клітин і грошових коштів.

3. Стихійне лихо - зовнішня дія природних явищ (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, сильний снігопад, землетрус, обвал, зсув, паводок, повінь тощо).

Водії, на автомобіль яких падали брили льоду, розуміють необхідність страхування КАСКО.

4. Падіння предметів, попадання каміння - зовнішній вплив на транспортний засіб сторонніх предметів, (викид каменів або інших твердих предметів з-під коліс транспорту, самовільне падіння предметів).

Цей ризик частіше інших зустрічається в дорозі. Кожен третій автомобіль звертається на СТО по необхідності ремонту або заміни лобового скла.

5. ПДТО - протиправні дії третіх осіб (розкрадання деталей та додаткового обладнання, пошкодження скла і т.д.).

Основним місцем виникнення даного ризику є стоянки і парковки. Залишаючи автомобіль, після повернення можна виявити надряпане послання цвяхом від недоброзичливця, або вм'ятину від «умільця» паркуватися.

6. Угон - незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабіжу, розбійного нападу.

У цьому випадку зайві коментарі не потрібні. Якщо Ваш автомобіль не оснащений супутниковою системою охорони, страховка КАСКО необхідна.

Для більш детальної інформації щодо збитків, пропонуємо Вам ознайомитися з нашою статтею «Найпоширеніші звернення клієнтів до відділу збитків»

Що впливає на вартість страховки КАСКО?

 • Стаж водіння і вік водія.
  Чим більший стаж водіння і вік людини, тим тариф буде привабливіший. Якщо в договір Ви хочете включити кілька людей, тариф буде розраховуватися виходячи з найменшого віку і стажу.
 • Додаткові послуги.
  Наша компанія надає можливість придбання додаткових опцій до страховки КАСКО. Різниця за вартістю буде абсолютно несуттєвою, при цьому Ви отримуєте послуги евакуатора без обмежень за сумою та оплату незалежної експертизи.
 • Умови ремонту автомобіля.
  Ви можете обрати СТО на якому буде проходити ремонт автомобіля. Це може бути дилерська СТО або рекомендована страховиком. При укладанні договору, Ви можете уточнити у менеджера зі страхування, чи входить до списку рекомендованих станцій потрібна для Вас СТО. Наша компанія акредитована з дуже багатьма дилерськими станціями.
 • Величина франшизи.
  Франшиза - це частка власної участі страхувальника у відшкодуванні збитку.

Приклад: збиток склав 8 000,00 гривень, при цьому франшиза 1 000,00 гривень. 8 000,00 - 1 000,00 = 7 000,00. Відповідно, сума виплати становитиме 7 000,00 гривень.

Обрати франшизу можна в градації від 0 до 10 000,00 гривень.

Чим франшиза більше, тим тариф на КАСКО буде менший, і навпаки.

Якщо страховка КАСКО потрібна Вам як кажуть «на будь-яку дрібницю», франшизу краще обирати нульову. Так як, більша франшиза може перекрити суму збитку, скажімо, при попаданні каменя в лобове скло.

Важливі деталі КАСКО!

Період дії договору страхування КАСКО: від 15 днів до 1 року.

Територія дії договору страхування КАСКО: Українa. Але Ви в будь-який момент можете під'їхати в офіс і оформити додаток на розширення території дії, так званий АДЕНДУМ. Вартість АДЕНДУМУ всього нічого 1 гривня.

Випадки в яких ДАІ викликати необов'язково:

 • Якщо відсутні треті особи, які постраждали внаслідок ДТП або є винними в настанні ДТП, і сума збитку не більше 10 000,00 гривень.
 • Пошкодження тільки лакофарбового покриття.
 • Пошкодження декоративних елементів кузова (не більше двох суміжних елементів).
 • Бій скла фар.

Переваги оформлення договору КАСКО страхування в компанії «ІНГО Україна»:

 • 20-річна бездоганна репутація роботи на українському страховому ринку;
 • 26 філій, понад 100 офісів у всіх регіонах України;
 • висококваліфікований персонал, який допоможе Вам підібрати відповідні для Вас умови договору і нададуть максимум інформації щодо даного виду страхування;
 • для Вашої зручності працює цілодобова спеціалізована служба, яка при настанні ДТП підкаже Вам, що робити в ситуації, що склалася і відправить Вам на допомогу аварійного комісара;
 • при розрахунку вартості договору КАСКО компанія «ІНГО Україна» не бере до уваги фактор місця зберігання автомобіля, так як ми розуміємо проблему наявності місць для паркування в місті;
 • можливість розрахувати вартість та оформити заявку на страхування по телефону;
 • при необхідності - можливість доставки договору КАСКО до Вашого дому або в офіс.

За Вашим бажанням, АСК «ІНГО Україна» може надати індивідуальне котирування для автомобіля.Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини