Аквалангісти застраховані

28.03.2012

Аквалангісти застраховані

Період з березня по кінець травня, вважається «оксамитовим» для відпочинку в Єгипті та інших африканських оазисах. В цей час погода не спекотна і дозволяє насолодитися принадами бездоганного Середземного та Червоного морів, побачити дивовижний підводний світ з його химерними мешканцями, які скидаються більше на космічних жителів, ніж на земних.

Прокат аквалангів в Африканських країнах - буденна справа. По приїзду Вам обов'язково запропонують побачити підводний світ Африки, і навряд чи Ви відмовитеся від подібної подорожі. Це правильно, тому що мета поїздки у всіх одна - відпочити і отримати нові відчуття. Занурення з аквалангом в повній мірі забезпечить і те й інше.

Але пам'ятайте, води Африки дуже небезпечні для людини, не кажучи вже про непідготовлених приїжджих туристів, які очікують зустріти нешкідливих і доброзичливих риб. У Вас відпочинок, а під водою повним ходом кипить життєвий цикл, хто кого їсть, хто навпаки ховається, а хто мріє спробувати Вас.

В Єгипті біля самого берега Ви можете зустріти морських їжаків, крилатку, рибу-їжака, морських змій, акул, мурен, електричних скатів, молюсків, морських анемонів, вся ця живність дуже отруйна. Зустріч з ними і безпосередньо фізичний контакт можуть викликати сильний опік або навіть летальний результат.

Та й саме занурення з аквалангом вважається одним з найбільш екстремальних занять! На загальне число тих, хто занурювався хоча б один раз з аквалангом, загиблих припадає більше, ніж аналогічне співвідношення у парашутистів.

Звичайно, при зануренні Вас інструктують і навчають правильному зануренню. Але на якісному інструктажі ризик не закінчується.

Небезпеки при зануренні з аквалангом:

1. Через пошкодження деталі у зв'язку з потраплянням чужорідного тіла, можуть бути проблеми в роботі дихального апарату. Як наслідок: повітря може подаватися з перебоями або не подаватися зовсім, або при вдиху замість повітря надходить вода. Непідготовлений 3-х місячними тренуваннями турист, просто запанікує.

2. Під водою у Вас може відбутися порушення реакції, координації.

3. Переохолодження.

4. Дуже недоречно може проявитися підвищений або сильно знижений артеріальний тиск.

5. При занадто швидкому спливанні з глибини (навіть невеликій), може статися баротравма. Баротравма - травма легенів через критичний тиск (розрив легеневих тканин). У 2009 році, біля узбережжя Хургади був відзначений випадок баротравми з туристом. Для багатьох випадок послужив уроком - горе-нирець піднімався всього з 5 метрів.

Перераховувати можна довго, та й навіщо, кожен розуміє, що ймовірність небезпеки є навіть при катанні на велосипеді і нерозумно відмовляти собі в новому вигляді екстремального відпочинку.

Якщо Ви свідомо вирішили занурюватися з аквалангом, не буде зайвим оформити спеціальний туристичний страховий поліс.

Наша компанія пропонує спеціалізований продукт для аквалангістів - «Акваполіс». Програма спеціально розроблена для ризиків при зануренні з аквалангом. Крім загальної якісної медичної допомоги, даний продукт покриває реабілітацію наслідків нещасного випадку в гіпербаричному центрі, лікування в декомпресійній камері, послуги дайв-медиків. «Акваполіс» надає застрахованій особі доліковування за рахунок компанії за місцем постійного проживання - коментує Ірина Васильєва спеціаліст з продажів Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

Страховий поліс для аквалангістів надає страхову суму за медичними показаннями у розмірі 50 000 у.о., по нещасному випадку 5000 у.о., безпосередньо з реабілітації в Україні 50 000 гривень, репатріацію на Батьківщину - 10 000 у.о.

Ціна туристичної страховки для аквалангіста на один день складає 35 $. Вирушаючи в семиденний круїз і плануючи один день присвятити зануренню з аквалангом, погодьтеся, ціна невелика.

Цінуйте і бережіть своє здоров'я і здоров'я близьких Вам людей.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини