Як не схибити при оформленні КАСКО?

01.08.2011

Як не схибити при оформленні КАСКО?

Підписуючи страхові документи, ви платите певну суму і отримуєте свої права та обов'язки, а значить, перед укладенням договорів краще добре розібратися з усіма деталями й тонкощами. І поліса КАСКО це теж стосується.

На що ж варто звернути увагу в першу чергу? Для початку перевірте найбільш банальне - це дані, які будуть вписані в офіційні документи. Прізвище та ім'я, телефони, дати, номери та інші важливі дані повинні бути записані правильно, інакше при отриманні страхових виплат вас чекають непотрібні проблеми.

Обов'язково з'ясуйте, коли настають страхові випадки, і що вам потрібно буде в такій ситуації робити. Адже страхова компанія не буде «бігати» за вами, щоб віддати суму виплат - вам потрібно буде самостійно повідомити страховику про подію. Варто також більше дізнатися про ті ситуації, які не вважаються страховим випадком, щоб ви не очікували більшого від оформлюваного страхового поліса.

Ще один важливий момент при оформленні поліса КАСКО - це пункт про стоянку автомобіля. Так, іноді в договорі вказується, що в нічний час автомобіль обов'язково повинен перебувати на стоянці, що охороняється. Відповідно, якщо машина буде припаркована в іншому місці, то при виникненні страхового випадку ви не одержите виплату.

При цьому навіть якщо машина стоятиме на «правильної» стоянці, ви ризикуєте залишитися без виплат. Так, деякі парковки не оформлені, як охоронювані, а це достатній привід для того, щоб відмовити Вам у страхових виплатах.

Однією з переваг оформлення КАСКО в компанії «ІНГО Україна» є те, що Компанія не бере до уваги фактор місця зберігання автомобіля - знаходиться автомобіль на стоянці, що охороняється, або просто стоїть під будинком - страхове відшкодування буде в кожному разі виплачено в повній мірі.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини