Акція «КАСКО на позашляховик за 3,99%»

12.10.2012

Акція «КАСКО на позашляховик за 3,99%»
Раді повідомити, що з 1 квітня в нашій компанії стартувала Акція «Позашляховик» з пропозицією оформити КАСКО лише за 3,99% - і це не першоквітневий жарт!
 
Нагадаємо, що КАСКО захищає Ваш автомобіль від пошкоджень, таких як ДТП, пожежа і самозаймання, стихійне лихо, попадання каміння та падіння предметів, протиправні дії третіх осіб, викрадення. Всі ці ризики зберігаються і в запропонованій нами Акції «Позашляховик».
Отже, давайте розглянемо беззаперечні плюси Акції!
 
Сама назва говорить за себе - ПОЗАШЛЯХОВИК. Виходячи з даних автосалонів, за минулий рік позашляховиків було продано в 2 рази більше, ніж легкових автомобілів. Оцінивши смаки й уподобання київських водіїв, ми прийшли до висновку, що необхідно зробити ціну на КАСКО ще більш доступною. Власники легкових автомобілів, не засмучуйтеся, у нашій компанії і для Вас проявляється достатня цінова лояльність.
Умови та умовності!
 
Скористатися Акцією можуть власники позашляховиків з терміном експлуатації до 3 років включно. Автомобіль повинен бути не заставний і оформлений на фізичну особу.
 
Марки автомобілів, які можуть взяти участь в Акції «Позашляховик»: Acura, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.
 
В Акції «Позашляховик» дотримані оптимальні умови для страхування. Купуючи у нас КАСКО за 3,99%, Ви нічим не ризикуєте і не програєте за рахунок невисокої ціни на підборі опцій в договорі. Навпаки, ми намагалися максимально «наповнити» акційний пакет КАСКО:
 
Оплата страхового відшкодування без урахування зносу? - ТАК
 
Ремонт автомобіля на СТО дилера? - ТАК
 
Оплата збору документів, експертиз? - ТАК
 
Оплата евакуатора по всій Україні? - ТАК
 
Послуга «Простий збиток» входить? - ТАК
 
Франшиза 0%? - ТАК
 
КАСКО оформляється на рік і діє по всій території Україні, якщо Ви бажаєте виїхати на застраховану позашляховику за кордон, сміливо оформляйте розширення на зону дії всього за 1 гривню.
 
Для тих, хто у нас ще жодного разу не оформляв страховий поліс, хочемо звернути увагу, у нас є безкоштовна послуга доставки поліса по Києву. Не виходячи з дому або з роботи, Ви можете оформити КАСКО, не порушуючи особистий розпорядок дня.
 
Акція «Позашляховик» як і будь-яка інша акція, має тенденцію закінчуватися, поспішіть зв'язатися з нами до 30.06.2012 року.
 
Вам сподобається бути нашим Клієнтом ...
 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини