Бестселер київських доріг

12.10.2012

Бестселер київських доріг
Київські дороги рясніють величезною кількістю різних автомобілів, різних за кольором, комплектації та тюнингу. Як мовиться, на смак і колір - товариша немає. Але все-таки існує солідарність водіїв за вибором автомобілів, яка визначає один з найбільш купованих автомобілів у столиці.
 
За підсумками продажів 2011 року, а так само 5-ти місяців 2012 року - лідером продажів є Skoda Octavia A5.
 
 
Автолюбителі свій вибір пояснюють так - автомобіль ідеально підходить як для київських доріг, так і для кишень більшої частини населення Києва. При цьому дана марка володіє елегантним дизайном, наявністю передових технологій, просторим салоном, містким багажним відділенням, чудовими характеристиками керованості, надійністю, невеликою витратою палива і що важливо – ТО недороге.
 
Хоча багато хто і вважає, що Skoda Octavia A5 швидше вибір завзятого консерватора або людини старше 40 років, на ділі автомобіль розкуповується як раз таки людьми з віком від 26 до 37 років. Природно це гола статистика, але на дорогах вже дуже часто зустрічається Skoda Octavia A5 в незвичайному тюнингу з вражаючою аерографією, що є свідченням сегмента молодого покоління.
 
Одним словом, авто-концерн SKODA може пишатися своїм дітищем, адже дійсно дуже багато людей зупинили свій вибір саме на цій марці.
 
Крім всіх позитивних характеристик, які стосуються комфортної їзди, Skoda Octavia A5 доволі надійний автомобіль. Надійність автомобіля відчувала компанія EURO NCAP, результати проведених краш-тестів пропонуємо розглянути.
 
 
 
Бали для оцінки захищеності водія і пасажира склалися з:
 
• фронтальний удар: 11 балів
• Бічний удар: 16 балів
 
Устаткування для захисту пасажирів у Skoda Octavia A5:
 
 
За шкалою краш-тесту отримані результати вважаються дуже гідними, і якщо не брати участь у нічних перегонах і не борознити простори карпатських гір - автомобіль прослужить Вам довгі роки.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини