Що таке КАСКО 50/50?

12.10.2012

Що таке КАСКО 50/50?
Продукт «КАСКО 50/50» в нашій компанії успішно функціонує з початку березня, але в зв'язку з тим, що продукт новий для наших Клієнтів, ми вирішили зробити детальний анонс запропонованої програми.
 
КАСКО 50/50 передбачає економію в  50% від вартості не самого дешевого виду страхування. До недавнього часу, для багатьох КАСКО асоціювалося з несумірною тратою грошей, з продуктом 50/50 ця проблема повністю вирішена.
 
Як працює КАСКО 50/50?
 
Купуючи КАСКО, Ви оплачуєте половину вартості договору. Якщо у Вас відбувається ДТП і Ви бажаєте отримати страхове відшкодування, для цього половину (50%) вартості КАСКО необхідно сплатити протягом 15 робочих днів. Далі, страхова компанія здійснює виплату страхового відшкодування та КАСКО функціонує до закінчення страхового року.
 
А що якщо не сплатити другу половину вартості КАСКО?
 
Припустимо, Ви не можете оплатити другу частину договору, у такому випадку, страхова компанія виплачує 50% від суми страхового відшкодування, після цього договір КАСКО анулюється.
 
Для кого розрахований продукт КАСКО 50/50?
 
У першу чергу, даний продукт призначений для досвідчених водіїв бажаючих убезпечити себе за доступною ціною. КАСКО 50/50 як ніколи актуальне для українських водіїв, Ви оплачуєте лише 50% ціни на КАСКО і отримуєте якісну підстраховку на випадок серйозного ДТП, коментує Ірина Васильєва спеціаліст відділу продажів Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна». Якщо протягом року не відбулося ДТП, Ви економите 50% від вартості договору!
 
Умови КАСКО 50/50?
 
При виборі КАСКО 50/50 Ви можете обрати всі ті ж опції, як і при виборі стандартного КАСКО. Франшиза за ризиками викрадення і повна загибель автомобіля може бути від 0% до 15%, по решті ризиків від 0,00 гривень до 5 000,00. Так само надається вибір додаткових послуг, таких як включення оплати евакуатора та оплати зборів документів /довідок. Питання ремонту автомобіля також залишено на вибір Клієнта, рекомендоване або спеціалізоване СТО - обирати тільки Вам.
 
Чи існують винятки в КАСКО 50/50?
 
Так, існує кілька виключень. Приміром, на страхування по продукту КАСКО 50/50 не приймаються:
 
• вантажні автомобілі та автобуси
• автомобілі, що знаходяться в кредиті
• автомобілі в прокаті або лізингу
 
Послуга «простий збиток» в продукті КАСКО 50/50
 
Простий збиток в даному продукті функціонує також як і в інших програмах КАСКО. Простий збиток дає можливість не викликати співробітників ДАІ на місце події, якщо відсутні треті особи постраждалі у ДТП і сума збитку не перевищує 10 000,00 гривень. Якщо з'ясовується, що сума збитку перевищила позначений ліміт, у такому випадку страхове відшкодування визначається як 10 000,00 гривень.
 
Якщо Вас зацікавив продукт КАСКО 50/50, у чому ми не сумніваємося, наші менеджери з радістю нададуть детальну консультацію.
Слова: Що таке КАСКО 50/50, КАСКО 50/50, Як працює КАСКО 50/50, не сплатити другу половину вартості КАСКО, Умови КАСКО 50/50, Ірина Васильєва, винятки в КАСКО 50/50, простий збиток
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини