Небезпеки для автолюбителів

15.10.2012

Небезпеки для автолюбителів
На гірськолижних трасах існує класифікація «небезпечності» спусків. Зелена, синя, червона і чорна траси. Для лижників це порятунок, так, кожен знає, на що здатний і обирає трасу на свій розсуд. 
Як було б добре, якщо дороги класифікувалися також.
 
Ми провели свій невеликий моніторинг аварійних трас, і готові поділитися з Вами цією інформацією.
 
Отже, найбільш аварійна ділянка Києва - розв'язка на проспекті Героїв Сталінграду. Тільки за 2011 рік веб-камери зафіксували 214 ДТП! Радує тільки той факт, що ДТП незначні, в основному вм'ятини.
 
Висока аварійність при з'їзді з вулиці Новокостянтинівській - 110 аварій в минулому році.
 
За кількістю ДТП ділянка Чоколівський бульвар - вулиця Уманська не надто критична, але саме на цій ділянці сталася наймасштабніша аварія 2011 року. Нагадаємо, зіткнулися 3 маршрутки, 2 автомобілі і автобус «Неоплан».
 
Повітрофлотський міст - вулиця В'ячеслава Чорновола - 71 аварія.
 
Ленінградська площа - дуже багато водіїв зізнаються, що недолюблюють дану ділянку Києва, в результаті - 61 ДТП.
 
Така ж кількість аварій і на ділянці Індустріальний шляхопровід.
 
 
Трохи менше аварій на ділянці метро Дорогожичі - вулиця Олени Теліги, проте ДТП, що відбулися  зазвичай досить серйозні.
 
У минулому році відбулося 50 аварій на перехресті Червонозоряного проспекту та Кіровоградської вулиці.
 
Однакові за кількістю аварій ділянки площа Героїв ВОВ - бульвар Дружби Народів і Московський міст.
 
 
«Американські гірки» на манер українських доріг.
Небезпечно прокотитися з вітерцем можна по трасі Київ - Харків - Довжанський, Київ - Чоп і Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Саме ці траси названі найбільш аварійними, адже стрілка спідометра завжди завищена.
 
Ще досить небезпечними трасами вважаються Знам'янка - Луганськ - Ізварине, Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, Київ - Одеса, Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка.
 
 
 
У 2010 році на цих трасах сталося 14 433 ДТП, в 2011 році - 13 355.
 
Підводячи підсумок, можна зробити висновок - поспіх і неуважність, ось причина такої статистики аварійності киян та інших жителів України.
 
Іноді дуже корисно згадувати повчальний тон викладача автошколи щодо дистанцій в русі, і хорошої реакції.
 
Будьте уважні
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини