А як же додаткове обладнання?

15.10.2012

А як же додаткове обладнання?
Автотюнінг як і будь яке вдосконалення чогось затягує. І тільки в дуже рідкісних випадках автолюбитель може зупинитися на одному елементі тюнінга. Тому, не рідко ціна автомобіля з додатковим обладнанням прирівнюється до ціни двох автомобілів.
 
Ціна додаткового обладнання плюс його установка недешеве задоволення, зате Ви будите мати автомобіль ексклюзивний, зроблений під Вас.
 
Ринок автомобільних послуг пропонує величезний перелік послуг додаткового обладнання для автокарів. До прикладу, Ви можете зробити ультрастильний кастомайзинг в салоні автомобіля. Кастомайзинг (від англ. Customize) - це перекрій та декорування речей, в даному контексті автомобіля.
 
Допомогою кастомайзинга салон автомобіля можна задекорувати під зміїну вичинку, абстрактну тематику, одним словом, на що вистачить фантазії.
 
Кастомайзинг можна застосувати не тільки в салоні, але і зовні, наприклад, задекорувати колісні диски, лючок бензобака, підкапотного простору та деталі інтер'єру.
 
Якщо Ви фанат фільму «Форсаж» і завмираєте при вигляді спорткарів, не відмовляйте собі в задоволенні встановити унікальний пластиковий обвіс, елементи підвіски і трансмісії.
 
Але варто пам'ятати, що для утримання і безпеки ексклюзивного авто будуть потрібні ексклюзивні гроші.
 
Крім загальної вартості КАСКО, страховка додаткового обладнання оплачується окремо. Оформляючи страховку КАСКО на подібний автомобіль, власник і не здогадується, що додаткове обладнання залишається не застрахованим.
 
Тариф на страхування додаткового обладнання буде залежати від унікальності елементів тюнінга. Як правило, ціна страховки становить 10-15% від вартості обладнання. Беззастережно страховка КАСКО для автомобілів потрібна, а для тюнінгованих авто - необхідна. Ремонт і подальша переустановка складових тюнінгу після ДТП дуже дорога. Тому, перетворюючи особистий автомобіль в дорожній шедевр, зважте всі спливаючі нюанси.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини