А як страхували Лондонську Олімпіаду?

15.10.2012

А як страхували Лондонську Олімпіаду?
27 липня стартували тридцяті Олімпійські ігри, які проходили в Лондоні. Для тисяч спортсменів Олімпіада є показовим «виступом», а для переможців - точкою звіту нового життя.
 
Змагання проходили по 26-ти видах і 39 спортивних дисциплінах. Україну представляли 245 спортсменів, які виграли 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей, посівши 14 командне місце.
 
Очевидці Олімпіади 2012 відзначають, все дійство було проведено на вищому рівні, організація заходів бездоганна, все це передбачувано, адже, як відомо - англійці завжди відрізнялися зайвою педантичністю.
 
Ретельно була продумана і організація безпеки Олімпіади. Як повідомляють ЗМІ, Великобританія задіяла близько 40 тисяч чоловік, включаючи 14 тисяч поліцейських і 17 тисяч військовослужбовців.
 
 
За 8 місяців до початку Олімпіади 2012 влада Великобританії проводила тендери серед найбільших страховиків на предмет страхування стадіонів, спортивних майданчиків, спортсменів, тренерів, обладнання, інвентарю.
 
У загальній складності бюджет безпеки Олімпіади-2012 склав близько 585 000 000 фунтів стерлінгів.
 
Найдорожчі внески по страхуванню перераховувалися на:
 
• майно (стадіони, спортивні майданчики, манежі, басейни)
 
• спортсмени
 
• інвентар
 
За статистичними даними, кожен четвертий спортсмен-олімпієць отримує серйозну травму в дні змагань. Саме тому тренера кожної з країн учасниць завчасно подбали про медичні страховки для  спортсменів. Як правило, для спортсменів купуються медичні страховки зі страховою сумою не менше 200 000,00 гривень, обов'язково присутнє розширення для занять спортом. У комплект до медичної страховки організатори набували страхування від нещасного випадку на кругленьку суму. Відшкодування за даним видом виплачується лише в разі інвалідності або посмертно. За всі дні Олімпіади в жодного спортсмена не було зареєстровано групи інвалідності або випадку летального результату.
 
 
По завершенню Олімпіади 2012 на плечі страхових компаній ляжуть рахунки на відновлення сил спортсменів, так само як і оплата зламаного тяжкою працею змагань інвентарю.
 
За попередніми даними, з різних видів страхування страховики вже змушені відшкодувати вельми непристойну суму.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини