Падіння цін на бензин

22.10.2012

Падіння цін на бензин
Практично для кожної третьої людини заправляти автомобіль проблематично. Напевно, не буде голосно сказано - але утримання автомобіля вважається розкішшю, ніж повсякденним засобом пересування. ХХІ століття знаменується колосальним підняттям цін на паливо, по суті, наш час - кульмінаційний момент у розвитку нафтових продуктів.
 
Місяць тому українські водії відчули довгоочікуване зниження цін на бензин. Стрімко падають світові ціни на нафту прискорили процес падіння цін на АЗС.
Як повідомили в експертно-аналітичній групі з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної галузі, зниження цін відбудеться в два етапи: на 0,1 грн / л - з 29 травня і настільки ж - з 4 червня.
 
Як правило, ситуація з бензином в Європі повторюється і на українському ринку. Експерти відзначили, що в Європі ціни на нафтопродукти знизилися:
 
• на бензин А-95 - на 7,9%
 
• на дизельне паливо - на 3,4%
 
В Україні, станом на 12.06.2012 р, ціни на паливо наступні.:
 
Паливо Ціна, грн Min / Max
Бензин А-76/80 10.25 9.95/10.49
Бензин А-92 10.76  10.39/11.09
Бензин А-95 11.15  10.60/11.49
Бензин А-95 + 11.93 11.14/12.79
Дизельне паливо 9.82  9.45/10.25
 
За оцінками експертів, є позитивна динаміка показників, від яких впливає ціноутворення. При сприятливих факторах, найближчим часом нам є сенс сподіватися на зниження цін. Якщо говорити про бензин А-92, то це близько 25 коп, якщо про А-95 -. це приблизно 10 коп. Тобто, в принципі, при бажанні трейдери могли б знизити ціни на цю величину.
 
Побоюватися необхідно переорієнтації білоруських НПЗ на російський ринок, адже саме це може послужити бар'єром. Але, все-таки будемо сподіватися на краще.
 
Слід зазначити, що після зниження цін, вартість бензину на різних АЗС так чи інакше буде відрізнятися. Причиною тому буде, той факт, що кожен з операторів торгів нафтопродуктами буде відштовхуватися від поточних тарифів.
 
Більш чітка картина буде видна в середині липня. За словами експертів, саме в ці терміни прогнозується активне зниження цін.
 
Питання дорожнечі бензину настільки актуальне, що при незалежному моніторингу автомобілів у столиці, кожен 5-й водій готовий тимчасово відмовитися від щоденного використання авто, і кожен 7 водій зробив свій вибір на користь громадського транспорту.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини