Медичне страхування в Україні

22.10.2012

Медичне страхування в Україні
Стаття заснована на базі інтерв'ю Любиченко Олексія директора Подільського офісу АСК «ІНГО Україна» для телеканалу UBR.
 
На сьогоднішній день одним із самих перспективних видів страхування в світі є медичне страхування. Велика кількість країн користується послугами обов'язкового медичного страхування і розширює пакетні умови добровільного медичного страхування.
 
Що стосується обов'язкового медичного страхування (ОМС), всі учасники процесу отримують вигоду. У Росії громадяни, які мають ОМС за рахунок резервів країни, можуть отримувати наступні послуги: амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну допомогу, швидку медичну допомогу, стоматологічну та онкологічну допомогу, профілактичні обстеження, вакцинопрофілактика, лікарське забезпечення. Якщо Росія робить тільки перші кроки в становленні ОМС, то в разі добровільного медичного страхування заданий дуже хороший ритм розвитку.
 
В Україні обов'язкове медичне страхування не затверджено, регулярно йдуть дебати політиків на тему «Впровадження ОМС», але на певному моменті всі перипетії стихають.
 
Про вигідність ОМС в Україні говорити рано, все залежатиме від того, хто і за якою системою буде фінансувати медицину. Для початку Україні необхідно переглянути реформи пов'язані з охороною здоров'я в цілому, починаючи від цінової політики зарплат лікарям і закінчуючи адекватним облаштуванням держклініках.
 
Стан більшості клінік державного відомства знаходяться настільки в критичному стані, що дуже невелике число столичних медустанов можуть похвалитися наявністю хоча б 60% необхідного обладнання для адекватної допомоги людині.
 
           
Середньостатистична палата державної клініки Києва
 
 
           
Середньостатистична палата клініки Німеччини
 
Наша країна не зможе вийти на новий рівень у медичному страхуванні поки ставлення людей до медицини в Україні залишається скептичним. Зауважте, ми не сказали «державній медицині», ставлення негативне і до комерційних установ.
 
Хоча слід зазначити, при консультуванні Клієнтів за програмами медичного страхування, спочатку помічається негативне ставлення до продукту з базовими державними медичними клініками. На жаль, в нашій країні рівень кваліфікованості лікаря рідко залежить від місця роботи і зарплати.
 
Для підняття медичного страхування в Україні, необхідна повна реструктуризація всіх верств органів охорони здоров'я, ефективне фінансування клінік і розвиток медичної інфраструктури по всій Україні.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини