Страхування тварин

30.10.2012

Страхування тварин
Для багатьох людей домашні улюбленці прирівнюються до членів сім'ї, це неспроста, адже вони живуть нашим життям, безкорисливо люблять і в разі біди, незважаючи на вагу супротивника завжди готові захистити свого господаря. Саме тому, іноземні страхові компанії визнали не зайвим створити страхові продукти для домашніх тварин.
 
У США і Європі давним-давно успішно діє індустрія «все для тварин». Існують спеціальні кафетерії і ресторани для відвідування їх разом зі своїми чотирилапими друзями, в таких місцях не тільки діє допуск тварин, але й окреме меню. Салони краси для тварин настільки буденна справа, що ні в кого не виникає питання потреби підстригти чубок своїй болонці і підрівняти кігті коту. Ось і страховики не «мішки» підхопили вигідну хвилю, створивши цілий ряд програм страхування тварин.
 
Якщо говорити про загальне страхування тварин для фермерства (велика рогата худоба, птахи, кролики, коні), даний вид досить розвинений і в країнах СНД.
 
Але новоспечені програми страхування тварин призначені виключно для домашніх тварин:
 

Приймаються на страхування:

Не приймаються на страхування:

собаки удь-які види комах (павуки, метелики і т.д.)
коти рибки
рептилії  гризуни (хом'яки, щури, морські свинки)
папуги примати
 
фреткі
шиншили
декоративні свинки
 
Іноземні страховики пропонують наступні ризики для страхування:
 
• смерть домашньої тварини
 
• хвороба
 
• пропажа (в тому числі втрата) тварини.
 
Застрахувати свого улюбленця може абсолютно будь люблячий власник, в даному випадку на документи вихованця дивитися ніхто не буде. Звичайно, варто відзначити, що як і в будь-якому вигляді страхування зважуються всі передбачувані ризики. Тому, для прийняття на страхування страхова компанія, як правило, вимагає виписку від ветеринара. Якщо у тварини були помічені важкі хронічні захворювання, або схильність до певних хвороб, вартість страхового поліса буде вище звичайної. На ціну вплине також і вік тварини, місце та умови утримання. Деякі страхові компанії у співпраці з відомими брендами преміум кормів для тварин надають знижку на страховку, якщо в меню вихованця входить даний корм, ось така вигідна реклама.
 
Оцінюючи всі «ЗА» і «ПРОТИ» страхування домашніх вихованців, ми вважаємо даний вид страхування цікавий для обох сторін.

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини