Мене вкусили!

30.10.2012

Мене вкусили!
Всю поверхню Землі населяє величезна кількість отруйних істот, різниця лише в їх кількості і різноманітності на певній території.
 
На наше щастя чисельність отруйних представників флори і фауни України мінімальні, що не скажеш про екзотичні країни, які так полюбилися слов'янським туристам.
 
Організм середньостатистичного вихідця колишніх країн СНД не пристосований до токсинів більшості отруйних комах і ссавців. Ми нормально витримуємо 20-градусний мороз, але не готові протистояти отруті.
 
Як Ви здогадалися, одна із самих «отруйно-небезпечних» країн - Таїланд. Крім колосальної кількості комарів, москітів і мурахів, Таїланд населяють сколопендри, отруйні змії, скорпіони, павуки, медузи. Вся ця живність володіє дуже небезпечною зброєю - отрутою.
 
До прикладу, в Таїланді сколопендра в довжину від 27 см і шириною 2,3 см. Уявляєте собі зустріч з такою стоногою, добре б, якщо лякаючим був тільки розмір, але сколопендра вельми отруйна комаха, яке залишає обпалюючий слиз на місці де проповзає. У підсумку, якщо Ви в найкоротші терміни не звернетеся за медичною допомогою - отримаєте опік і непередбачену реакцію організму на токсин. Але що страшно ще, непроханих гостей можна зустріти абсолютно скрізь, як у бунгало, так і в комфортабельному номері.
 
 
Вирушаючи в Південну Америку, пам'ятайте про існування Бразильського мандруючого павука, який входить в топ самих небезпечних комах світу. Розмір Бразильського мандруючого павука (банановий павук) 10-12,5 см, комаха пересувається дуже різко і швидко.
 
 
Якщо негайно не вдатися до допомоги медика, при укусі Бразильського павука доросла людина може загинути протягом 20-30 хвилин від паралічу дихальних шляхів.
 
За чисельністю смертей і важких захворювань моторошну першість утримує малярійний комар. Саме він є переносником інфекційних захворювань, які забирають 3,2 мільйона людських життів на рік!
 
 
Не заглиблюючись далі в паразитарний достаток нашої планети, ми сподіваємося, тему небезпечних екзотичних подорожей розкрили.
Тепер поговоримо про захист. Не вводячи Вас у базовий курс загальноприйнятих правил безпеки прогулянок в тропіках, хочемо звернути увагу на необхідність туристичної страховки.
 
Як туристична страховка може допомогти?
 
Найперше - це оплата медикаментозного забезпечення постраждалого, природно покривається евакуація, амбулаторна і поліклінічна допомога. По-друге, спроектуйте ситуацію укусу близької Вам людини отруйною комахою, запевняємо, Ви не згадаєте навіть елементарні вказівки гіда при форс-мажорній ситуації. Не кажучи вже про виклик місцевої медичної бригади допомоги. Маючи при собі страховий поліс, на руках у Вас є прямий номер телефону асистуючої компанії, лікарі-експерти якої працюють 24 години на добу. При Вашому дзвоні фахівці асистансу негайно викликають Вам підмогу, і якщо буде потрібно - евакуацію вертольотом. Робиться все, щоб урятувати життя людини.
 
Найяскравіший доказ необхідності туристичної страховки - відмова бувалих туристів відправлятися в шлях без страхового поліса.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини