Кадри вирішують все

30.10.2012

Кадри вирішують все
Страхування - активний важіль економіки країни, що дозволяє тисячам людей знайти своє визнання в сфері страхування.
 
Судячи з американських фільмів, де страховий агент мало не найпопулярніша професія країни, у середньостатистичного обивателя складається враження отакого настирливого менеджера, який раз у раз дошкуляє потенційних клієнтом всілякими страховками.
 
Природно образ значно перебільшений, менеджер по страхуванню - це одна з найпрестижніших посад, яка може надати гідний заробіток, достатньо стрімке кар'єрне зростання, цікаву і різноманітну роботу з людьми, а також широкий спектр знань.
 
За статистикою, зі 100% випускників з фінансовою освітою, 51% влаштовуються в страхові компанії, 42% в банківські установи та податкові, інші 7% є претендентами більш гуманітарних професій.
 
Менеджер зі страхування повинен мати харизму, позитивну життєву позицію, бажання розвиватися та отримувати новий досвід. У майбутньому хороший менеджер по страхуванню отримує від роботи в сфері страхування значно більше вкладених зусиль. Старанних страхових діячів завжди можна розпізнати серед інших, це дуже комунікабельні люди, які вміють правильно і грамотно спілкуватися з людьми, привітність і доброзичливість обов'язково робить своє - люди досягають успіху.
 
Страховий менеджер - це «універсальний солдат», знаючий основи психології, методи активних продажів, а також інформацію абсолютно в будь-якій галузі стосується страхування. Якщо Ви хочете стати кваліфікованим спеціалістом з відточеними професійними навичками - вирушайте в страхову сферу.
 
 
Страхові компанії пропонують різноманітну роботу, як з нормованим робочим графіком, так і вільне «плавання» поза офісом. Спектр обов'язків також дуже різноманітний, якщо Ви не готові щодня спілкуватися з великою кількістю клієнтів, Ви можете обрати роботу у відділі, який займається суто документальною роботою компанії, одним словом посаду можна обрати на будь-який смак.
 
До речі, хочемо відзначити, що величезна кількість людей обирає роботу страховим агентом. Суть полягає в схемі вільного графіка роботи і можливості заробляти необмежену кількість грошей. При цьому дана робота дозволяє абсолютно незалежно напрацьовувати власний клієнтський портфель, що в майбутньому буде Вашим основним активом.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини