З вересня 2011 скасовуються поліси ОСЦПВ другого і третього типів

19.08.2011

З вересня 2011 скасовуються поліси ОСЦПВ другого і третього типів

Вже у вересні поточного року власники автомобілів отримують право набувати поліс ОСЦПВ України виключно першого типу. У договорі прописується конкретний транспортний засіб, до управління якого допускається будь-який водій, який має чинні права.

Страхові компанії не можуть поки однозначно спрогнозувати, чи підвищуватимуться ціни на ОСЦПВ, проте вже відомо, що в МТСБУ підготовлені зміни щодо тарифів автоцивілки. З вересня стандартний термін оформлення страхового полісу - 1 рік. П'ятнадцятиденні поліси ОСЦПВ, які раніше призначалися для проходження технічного огляду автомобіля, скасовуються.

Найбільш очікуваною і революційною подією є введення європротоколу в Україну. Ця новаторська система призначена для оформлення незначних ДТП. Європротокол давно і досить успішно працює в багатьох країнах Європи, а також у сусідній Росії. Утвердження такого протоколу можливе тільки в тих випадках, якщо:

 • учасники ДТП мають поліси ОСЦПВ
 • відсутні постраждалі
 • матеріальний збиток не перевищує 10 тисяч гривень на кожного потерпілого
 • потерпілі приймають узгоджене рішення щодо винуватця події

Європротокол міститиме опис типових випадків наїздів та аварій, на які поширюється його дія. Це значно спрощує і полегшує оформлення ДТП, тепер водіям не доведеться чекати прибуття на місце інспекторів дорожньо-патрульної служби.

Згідно нових правил, що вступають в силу з осені 2011 року, пришвидшиться отримання страхових виплат. Після повідомлення про ДТП, що сталося, страхова компанія зобов'язана розрахуватися з потерпілими протягом 90 днів. Це набагато швидше, ніж зараз – через місяць після винесення судового рішення.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини