Зеленої карти вже недостатньо?

31.10.2012

Зеленої карти вже недостатньо?
Як відомо, для виїзду за кордон на особистому транспорті, необхідний поліс Зеленої карти. Зелена карта гарантує Вам безпечну їзду на території іншої країни. Так як при ДТП в іншій країні, Ваша відповідальність буде захищена.
 
31 липня Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". У зв'язку з цим, громадяни України незабаром відчують ряд змін.
 
Одна з таких змін стосується правил виїзду за кордон.
 
Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг ініціювала зміни до постанови Кабінету Міністрів "Про здійснення контролю за наявністю договору ОСЦПВ власників транспортних засобів при перетині кордону України".
 
Тобто, при перетині кордону, людина повинна буде надати не тільки поліс Зеленої карти, але і поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ).
 
Проект додає в правила норму про те, що за відсутності такого завіреного договору страхування Адміністрація Державної прикордонної служби забороняє виїзд з України.
 
За статистичними даними ДАІ, 40% порушень на дорозі - є прострочений поліс Автоцивілки або зовсім її відсутність. Можливо, даний Законопроект допоможе зобов'язати водіїв України купувати ОСЦПВ в строк.
 
У питанні Зеленої карти, слід зазначити, що Україна знаходиться в досить скрутному становищі. Не так давно були прецеденти, коли рада бюро "Зелена карта" пригрозив припинити членство України в міжнародній системі страхування цивільної відповідальності. Причиною стали регулярні затримки з виплатами з боку вітчизняних компаній.
 
 
Президент міжнародної асоціації "Зелена карта" Маріуш Віхтовскій - "якщо ситуація буде погіршуватися, українські громадяни не зможуть подорожувати в інші країни з полісами українських компаній".
 
Деякі страховики, збанкрутували, не змогли виконати свої зобов'язання, а деякі добровільно подають на вихід з членства системи «Зелена карта», основний мотив - небажання дотримуватися солідарної відповідальності за зобов'язаннями в обумовлені терміни.
 
Як відомо, членство в "Зеленій карті" призупинялося для Сербії та Болгарії. Це мало вкрай негативні наслідки і принесло серйозні збитки.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини