Жінка за кермом - король доріг

31.10.2012

Жінка за кермом - король доріг
З левиним благородством розсікають дами по київських дорогах, ну як Ви не намагайтеся - не зустрінете автомобілістку, яка лише через нехороший настрій буде підрізати і хамити. За своєю природою жінки не схильні до агресії, тільки звичайно якщо питання не стосується дитини або особистої самоповаги, в іншому випадку - пощади не буде.
 

За статистикою, 43% водіїв Києва - жінки. Знов-таки, як показує статистика, частіше в ДТП потрапляють чоловіки. Ну а якщо говорити про курйозні випадки пов'язаних зі стилем «жіночої їзди і методах паркування», що таїти, жінки надмірно акуратні і повільні водії. У зв'язку з тим, що жінки більш старанні і посидючі, вони завжди на 5 + знають правила дорожнього руху, а ще, саме у жінок інстинкт самозбереження розвинений більше, ніж у чоловіків. 

Хоча, варто сказати водій водієві ворожнеча, жінки-ліхачкі теж існують, причому рівень водіння абсолютно ні в чому не поступається чоловікам. Згадати тільки Марію де Віллоту, яка в 2007 році вона стала бронзовим призером німецького "кузовного" першості ADAC ProCar.

А легендарна пані Римська-Корсакова, хвацько пілотувала півторатонний «Мерседес». У численних змаганнях на регулярність ходу, як тоді називали ралі, вона становила гідну конкуренцію чоловікам. 

Жінки водії, потроху освоюють і суто чоловічу роботу, наприклад, таксист – апріорі  чоловік, а ось і ні. На правах автора, дозволю сказати, що вирушаючи в дорогу з жінкою таксисткою, позитивних емоцій набагато більше! Мені здається компаніям, що надають послуги таксі, не буде зайвим переглянути пріоритетність в наборі штату.

Що стосується питання страхування, в деяких європейських компаніях існують програми спрямовані суто на страхування жінок водіїв. Наприклад, у пакеті «жіночого» КАСКО спочатку включені всі опції пов'язані з евакуаторами та іншою необхідністю після події ДТП. Надається розстрочка платежу без надбавки і можливість виклику «страхового паркувальника». Послуги останнього фахівця полягають у допомозі застрахованої леді припаркувати автомобіль або виїхати з парковки в будь-який час доби. Як відомо парковка для жінок - Ахіллесова п'ята.

Якщо Ви досі негативно ставитеся до жінок-водіїв, швидше це лише Ваше упереджене ставлення.

 

 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини