Найграндіозніші виплати в історії страхування

31.10.2012

Найграндіозніші виплати в історії страхування
У страхуванні існують ризики, при яких страховик зобов'язаний у наслідку виплатити вельми кругленьку суму, мова йде не про КАСКО або ОСЦПВ, а про найбільші виплати в страховому просторі. Такі ризики мають на увазі величезні фінансові втрати для страхувальника. Як правило, найбільш великі збитки трапляються в майновому, морському і авіаційному страхуванні.
 
Все це статистика, на ділі, ризиків, які приносять колосальні збитки страховикам - величезна безліч. Так, приміром, як грім серед ясного неба в Японії буквально по черзі трапився землетрус і як наслідок цунамі. Стихійне лихо в Японії привело до найбільшим в історії морського страхування збитків.
Страхові виплати за ризиками морського страхування досягли близько $ 2 млрд. Японія періодично страждає від сили стихій, варто лише згадати 1995 рік, коли землетрус в Кобе повалив економіку країни мало не на дно. На той час, страхові компанії виплатили $ 3,5 млрд. Для цього і призначена страховка - захистити фінансове становище страхувальника.
 
Одне з найбільш збиткових подій для страховиків вважався землетрус у Каліфорнії в 1994 році. Страхові виплати склали $ 20,3 млрд.
 
Також, відразу згадується ураган "Ендрю", який США обійшовся в $ 20 млрд.
 
 На жаль, з регулярністю буйства стихій в Японії, США майже регулярно стикається з терактами.
 
11 вересня назавжди залишиться чорним днем для всього світу, в той день загинуло 2977 чоловік (не включаючи 19 терористів): 246 пасажирів і членів екіпажів літаків, 2606 чоловік - у Нью-Йорку, в будівлях ВТЦ і на землі, 125 - в будівлі Пентагону. Для страхових компаній США теракт означав виплати від 15 до 41 мільярдів доларів. Величезні збитки понесли не тільки американські компанії, але і компанії інших країн, які в свою чергу брали на себе ризики американських страховиків. Наприклад, всесвітньо відомий англійський страховик Ллойд втратив близько 450 мільйонів доларів, що склало близько 3 відсотків її можливостей.
 
У минулому році і страхові компанії Росії відчули на собі всю міць справи випадку, виплативши вкладникам АМТ-банку 12,9 млрд. рублів. У російській історії страхування вкладів цей страховий випадок став найбільшим.
 
Одне з найбільших страхових відшкодувань трапилося в 1971 році, коли родина канадського фермера Джорджа Мюллера отримала $ 14.000.000. Мюллер 14 вересня 1970 загинув на власному ранчо, намагаючись захистити свої володіння від хуліганів.
 
У 1978 році збиток англійської компанії був оцінений $ 2.000.000.000. Відповідачем за цим страховим випадком була в одна з німецьких страхових компаній. Приводом для позову стала катастрофа зафрахтованого англійцями танкера «MT AMOKO Kadiz », що відбулася біля берегів Англії 16 березні 1978 року, в результаті якої в море вилилося близько 66 млн. галонів нафти. Як відомо, німці по сьогоднішній день оплачують страхове відшкодування.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини