Куріння за кермом ЗАБОРОНЕНО

31.10.2012

Куріння за кермом ЗАБОРОНЕНО
Якщо для курців не є стримуючим чинником власне здоров'я - таким фактором може стати вилучення водійських прав.
 
Тиждень тому, жителів Аргентини приголомшила новина заборони куріння за кермом. Поки що даний законопроект прийнятий лише в одному місті - Кордова. За кількістю населення Кордова займає друге місце в країні після столиці Аргентини Буенос-Айреса. Можна тільки уявити, яка кількість курців населення збентежиться на новоспечену заборону.
 
Людині, яка буде палити за кермом, загрожує штраф близько 112 $ або тюремне ув'язнення на термін від 15 до 90 днів. Дане порушення по тяжкості прирівняли до управління в стані алкогольного сп'яніння.
 
Ми, як страхова компанія, підтримуємо прийнятий законопроект в Аргентині, так як знаємо на практиці, яка кількість ДТП провокує куріння за кермом.
За статистикою, в Україні 31% ДТП відбувається внаслідок куріння водіїв. Ця цифра сприймається не так страхітливо як реальна кількість аварій. Куріння за кермом небезпечно тим, що відволікає Вашу увагу в дорозі, для ДТП достатньо частки секунди.
 
На що відволікається курець за кермом?
 
 
• Прикурювання. В середньому прикурювання займає 3-5 секунд, цього достатньо, щоб непомітно пролетіти 70/90 метрів по трасі всліпу. Середньостатистичний курець-водій в день курить 1,5 - 2 пачки сигарет, в одній пачці 20 сигарет, можете уявити ймовірність ДТП за кермом?
 
Буквально минулого тижня, ми мали справу з подібним випадком. Наш Клієнт потрапив в аварію з причини прикурювання за кермом. ДТП сталося на Повітрофлотському проспекті, завдяки везінню потерпілих пасажирів не виявилося, але от ремонт автомобіля оцінено в 21 000 гривень, на щастя Клієнт застрахований за КАСКО - коментує Вікторія Шишковська фахівець зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО Україна-».
 
• Падає попіл. Даний фактор провокує не меншої уваги водія, так як розуміння того, що зараз в оббивці салону або одязі з'явиться дірка - на дану секунду затьмарює пріоритети водія. Хто починає судорожно струшівать попіл з колін, а хто і зовсім кидає кермо.
 
• Сигарета - бумеранг. Якщо на швидкості понад 100 км. викинути сигарету у вікно, потоком повітря сигарету може затягнути назад в заднє відкрите вікно.
 
Ситуація дуже неприємна і якщо вчасно не вжити певні дії, загоряння автомобіля довго чекати не доведеться.
 
Ми сподіваємося, що прийнятий законопроект в Аргентині підтримають і інші країни, куріння за кермом шкідливо подвійно!
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини