Скасування довіреності спричинила облави ДАІ на водіїв

22.08.2011

Скасування довіреності спричинила облави ДАІ на водіїв

"Європейській країні - європейські порядки!" Під таким гаслом народні обранці ще навесні взяли нововведення в Закон про дорожній рух. З минулих вихідних картка ТО, а також нотаріальна довіреність більше не потрібні ... І нова система вже виявила перші похибки.

Шановні водії, зверніть увагу на страховий поліс цивільної відповідальності, який Ви возите з собою кожен день. Вашу неуважність ретельно перевірятимуть на дорогах працівники ДАІ, які вже точно будуть раді виявити, що у Вас третій тип полісу «автоцивілки», і за кермом їде Ваш товариш, який з точною упевненістю має інформацію про скасуваннядовіреності, і готовністю блиснути цією новиною перед інспектором.

Але, на жаль, правда буде на стороні правоохоронних органів. Пояснимо чому.

На сьогоднішній день існує три типи полісів:

1-й тип полісу - покривається відповідальність будь-якого водія транспортного засобу, який вказано в полісі.

2-й тип полісу - покривається відповідальність особи вказаної у полісі на будь-якому з транспортних засобів. Причому, в полісі не вказуються дані автомобілів, а лише категорія.

3-й тип полісу - покривається відповідальність особи, зазначеної в полісі, на один транспортний засіб, який також вказується в полісі.

Володарі другого і третього типів, при передачі транспортного засобу в управління третій особі, повинні бути обережні. Так як скасування довіреності полегшить будні тільки для водіїв, які оформили страховку по першому типу!

Будьте обачні і хай Вам щастить у дорозі!

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини