Найнебезпечніший вид транспорту

31.10.2012

Найнебезпечніший вид транспорту
Напевно, для кожного чоловіка мотоцикл залишається заповітною мрією, тільки от при покупці мрії, в автосалоні особливо ніхто не пояснює, що при ДТП ймовірність загибелі мотоцикліста дорівнює 76%.
 
Київські мотоциклісти геть не дотримуються правил дорожнього руху, правил безпеки, а іноді і правил етикету. За статистикою, водії керують мотоциклами у віковій категорії від 15 до 35 років. Мотоциклістів також можна розділити на кілька ментальних категорій:
 
  Водії мопедів
 
Як правило, це молоді люди від 16 до 20 років. Мопед порівняно недорогий вид транспорту, для їзди водієві необов'язково мати водійські права, а транспортному засобу - номери. За цим, часто водії мопедів потрапляють в різні безглузді ДТП просто через незнання ПДР і дезорієнтації на дорозі. Водії мопедів в 90% не мають можливості сплатити завдані з власної вини шкоди дорогому автомобілю.
 
Серед автомобілістів існує правило «тримайся далі від мопедів, ціліше будеш».
 
18 серпня у столиці по вул. Урицького було зареєстровано ДТП за участю скутера і BMW. Причина аварії - мопед з двома підлітками не пропустив автомобіль. Результат - 17-річний водій скутера загинув, його 16-річний пасажир помер у реанімації.
 
 
Приблизно в той же час на Броварському проспекті сталася аналогічна аварія. Постраждав водій Honda Accord, водій мопеда помер на місці.
 
Любителі «з вітерцем»
 
На відміну від мопедів, водії потужних спортивних мотоциклів люди з достатком і завищеними амбіціями в дорозі. Водій мотоцикла не погребує на трасі показати всім водіям свою перевагу в швидкості і молодецтво. На жаль, саме водії мотоциклів найчастіше стають винуватцями аварій. Як розповідають інспектори ДАІ, мотоциклісти практично ніколи не зупиняються на вимогу ДАІ. Переслідувати мотоциклістів практично ніхто не береться, так як в гонці ймовірність аварії зростає в рази. Водіїв спортивних мотоциклів можна затримати лише за допомогою хитрості, підібратися без «мигалки» на світлофорі або на заправці. У 80% у водія не виявляється документів на транспортний засіб, не рідко мотоциклістів ловлять в алкогольному сп'янінні за кермом. Одним слово - це не тільки одне з найнебезпечніших транспортних засобів, але і одна з найнебезпечніших категорій водіїв.
 
В кінці липня 2012 спортивний мотоцикл влетів у зупинку на Виноградарі і вибухнув.
 
 
 
Водій загинув, семеро людей з важкими травмами опинилися в лікарні, деякі в реанімації.
 
Байкерський рух
 
Абсолютно інша сторона медалі мотоциклетної їзди. Байкери - мотоциклісти, які відрізняються стилем у всьому, в манері їзди, в одязі, в стилі поведінки. Байкери їздять повільно, розмірено, за правилами, але, коли потрібно - їх не наздогнати. Вони не намагаються «випендритися», вони - солідні, і вони знають про це. Побачити аварію за участю байкера - величезна рідкість, це дійсно дуже акуратна каста водіїв, до того ж вікова категорія від 35 і до безкінечності, як здоров'я дозволяє. У 90% - це зрілі та досвідчені водії.
 
Що ж стосується загальної ситуації в Києві, з березня на дорогах вже відбулося 74 аварії за участю мотоциклістів. У них 86 осіб отримали серйозні травми, а 13 загинули.
 
 Є над чим задуматися при покупці мотоцикла ...
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини