День автомобіліста!!

01.11.2012

День автомобіліста!!
Цієї неділі, 28 жовтня, таксі краще не замовляти, на автомобілі краще не їздити - країна святкуватиме День автомобіліста.
 
У Радянському Союзі, з 1 жовтня 1980 року, коли Президія Верховної Ради Соціалістичних Республіки видала Указ N 3018-Х «Про святкові і пам'ятні дні», було заведено відзначати День автомобіліста в останню неділю жовтня. Після того, як Радянський Союз розпався, відзначають свято лише три країни: Росія, Білорусія і Україна.
 
Багато хто оскаржував потребу даного свята, подумаєш ... автомобілісти. А адже якщо задуматися, людське життя повністю підвладне руху, переміщенню і подорожам. І якби не автомобілі, ми б не змогли жити так, як живемо зараз.
 
Подорож у часі ..
 
Мало хто знає, але перші креслення автомобіля належать Леонардо да Вінчі. Геній детально промалював автомобіль з пружинним приводом. У 2004 році фахівці Музею історії та науки у Флоренції змогли відновити по кресленнях цей автомобіль, довівши тим самим правильність ідеї Леонардо.
 
 
Далі за хронологією з'явився попередник автомобіля і паровоза - найвідоміший «візок Кюньо». У 1769 році французький винахідник Кюньо випробував перший зразок машини з паровим двигуном. Але «візок Кюньо» так і не досяг масштабного виробництва, на ділі він виявився занадто незручним і ненажерливим.
 
У наступні роки, автомобілі створювались скоріше як предмети розкоші, які дозволити собі могли ну дуже заможні пани. Одним з таких елементів розкоші виявився La Marquise (офіційна назва - De Dion-Bouton et Trepardoux), який був спроектований і побудований 1884 році.
 
 
Успішною спробою впровадження автомобіля в маси, стала подія століття - відкриття потужного двигуна внутрішнього згоряння. Це дало можливість у 1885 році німецькому винахіднику Готтлібу Даймлеру, а в 1886 році його співвітчизникові Карлу Бенцу виготовити і запатентувати перший саморушний екіпажі з бензиновими двигунами. Підсумком їх відкриттів, стало те, що в останньому десятилітті XIX століття в Німеччині, Франції та Англії зародилася автомобільна промисловість.
 
І як же не згадати в цій низці відкриттів і наукових проривів заслуги легендарного Генрі Форда, який в 1913 року впровадив конвеєрну систему складання автомобілів.
 
Тому, свято День автомобіліста потрібно сприймати не тільки як професійне свято водіїв, але і як свято торжества розуму людини над технікою.
 
 
Дорогі водії, наш колектив Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна» вітає Вас з Днем автомобіліста!
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини