Держномери подорожчають

01.11.2012

Держномери подорожчають
Справа в тому, що 2 тижні тому стала відома інформація про тендер, дані були оприлюднені в «Віснику державних закупівель». Нагадаємо, що раннє, 28 вересня Міністерство внутрішніх справ України підписало договір з науково-виробничим об'єднанням «Форт» МВС України з Вінниці на закупівлю 313 тис. 380 номерних знаків транспортних засобів на загальну суму 38 млн. 994 тис. 750 грн.
 
Подорожчання Держзнаків відчують усі мешканці України, і неважливо, купуєте Ви звичайний знак або «блатний», сировина однакова.
 
Результати закупівель:
 
Тип ТЗ 
Ціна (грн.)
 
за 1 шт. номерного знака, з ПДВ
приватні автомобілі, транспортні засоби для перевезення пасажирів на комерційній основі, автомобілі МВС і дипломатичні автомобілі 135,00
причіп  67,50
мотоцикл 52,2
мопед  18,60
 
Хоча всі прогнози твердили протилежне, ні слова про подорожчання. Так, наприклад, начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ Олександр Демянко ще в липні поточного року заявив, що в 2013 вартість комплекту номерних знаків становитиме не більше 80 грн. А що ж виходить зараз, враховуючи ціну закупівлі, автолюбителю доведеться витратитися на суму від 270 грн. за комплект.
 
 
До речі, в поточному 2012 і 2011-му роках номерні знаки країні забезпечувало те ж підприємство КНВО «Форт». На початку 2011 року на номери з бюджету об'єднанню пішло 133,7 млн. грн., а в кінці 2011-го - 21,59 млн. грн. Ось тільки не ясно, якщо компанія «Форт» повністю забезпечує країну Держзнаками, чому на офіційному сайті нема жодного слова про виробництво номерних знаків або хоча б звичайних інформаційних табличок - суцільно пістолети, гвинтівки, патрони, спецзасоби і навіть товари народного споживання.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини