Кінець світу таки буде?!

01.11.2012

Кінець світу таки буде?!
Хто б міг подумати, що ураган такої сили міг обрушитися на США?! Але це все-таки сталося, ураган «Сенді» по праву вважається наймасштабнішим стихійним лихом в Штатах.
 
На сьогоднішній день, жертвами «Сенді» стали 36 людей в США і Канаді, 70 чоловік по всьому Карибському басейну. Крім того, у водах Карибського моря в неділю пропав човен із шістьма французькими туристами, які прямували з острова Домініка до острова Мартініка. Місця призначення французи так і не досягли. Серед загиблих є і діти, вони загинули в результаті падіння дерева в окрузі Вестчестер. Цифри ці дуже відносні, так як ураган стихати не збирається.
 
Штати Нью-Йорк і Нью-Джерсі оголосили зонами лиха, таке рішення було прийнято у Білому домі. Тепер мешканці цих штатів, які постраждали від урагану "Сенді", зможуть отримати допомогу з федерального бюджету.
 
                                                  
                  
На півночі Нью-Джерсі прорвало дамбу, і вода затопила містечко Муначі, де триває рятувальна операція.
 
За повідомленням інформагентства АР, в Південній і Північній Кароліні і в Огайо без електрики залишаються близько 6 мільйонів домогосподарств і підприємств.
 
 
Так тепер виглядає метрополітен Нью-Йорка.
 
Загалом, наслідки шторму на собі відчують близько 50 млн осіб. Близько мільйона американців наказали евакуюватися.
 
Що стосується економічних наслідків урагану «Сенді» втрати можуть перевищити $ 20 млрд.
 
У скрутному становищі опинилися і страхові компанії Америки, фінансові втрати можуть скласти від $ 7 млрд. до $ 8 млрд.
 
 
Старший економіст в Wells Fargo Securities LLC Марк Вітнер, прогнозує зменшення ВВП США на 0,1 - 0,2 процентних пунктів. Це колосальні збитки ...
 
                                             
     
Не дивлячись на горе та втрату майна багатьох жителів США, гроші є гроші, і ніхто не забуває про так званий «різдвяний сезон». Економісти беруться за голову, усвідомлюючи, що «Сенді» вплине на масові продажі одягу, аксесуарів і сувенірів. Буря може зменшити зіставні продажі в листопаді на цілих 3 відсотки, торгівля може впасти на 40 відсотків у постраждалих штормових районах в перші тижні листопада.
 
Тим часом поки економісти підраховують втрати, «Сенді» сміливо курсує далі ..
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини