Як правильно вибрати програму медичного страхування?

01.11.2012

Як правильно вибрати програму медичного страхування?
Якщо Ви задумалися про придбання добровільного медичного страхування, Ви повинні знати і розуміти основні нюанси при виборі страховки.
Медичне страхування порівняно недавно стало популярним в Україні, тому, суттєво на якість обслуговування добровільного медичного страхування впливає рівень страхової компанії. З цього ми й почнемо список важливих аспектів при виборі ДМС.
 
1. Ранг страховика
 
Перше, що Вам потрібно зробити у виборі програми страхування - вибрати гідного страховика. В даному виді страхування, як ніколи важливо, щоб компанія була платоспроможна. Зробіть невеликий аналіз страхових компаній, перегляньте дані по виплатах і загальним преміальним зборам. Почитайте відгуки про страхову компанію в інтернеті, навідайтеся в офіс і проконсультуйтеся у фахівця, співробітники - це частина команди страхової компанії, і навіть якщо Ви на той момент нічого не купите, Вам зобов'язані посміхнутися і чемно закінчити розмову. В іншому випадку, не варто навіть починати співпрацю з такою компанією, навіть якщо ціна за страховку набагато нижче середньостатистичної. Не женіться за дешевизною, в компетентній страховій компанії, є ціновий зазор в програмах, Ви завжди зможете вибрати програму дешевше чи дорожче.
 
2. Ретельно вибирайте програму
 
Перед тим як вирушити в страхову, подумайте, що хочете отримувати від медичної страховки. Існує маса варіацій програм страхування, це дає можливість вибрати саме те, що Вам потрібно. Як правило, програми розмежовуються за величиною страхової суми, класом клініки і наявністю певної франшизи. Якщо хочете програму недорогу, вибирайте клініки державного відомства, з невеликою страховою сумою, а також присутністю невеликої франшизи. При цьому не бійтеся, що якщо купуєте недорогу медичну страховку з базовою державної клінікою - значить, обслуговування обов'язково буде не якісним. У розвинених страхових компаніях - це співвідношення абсолютно помилкове. Це дійсно якісна програма страхування, просто клініка не комерційна, а державна, всі наступні процедури медичної допомоги абсолютно ідентичні з дорогою програмою.
 
3. Питання Асистансу
 
Спочатку уточнюйте, як саме влаштована процедура допомоги по страховці. Яка асистуюча компанія буде приймати екстрені дзвінки, якщо у страховика є власний асистанс, дізнайтеся - як і що потрібно робити при страховому випадку.
 
4. А як же знижка?
 
Якщо думаєте страхувати всю сім'ю, обов'язково поцікавтеся знижкою. Зазвичай, страхові компанії пропонують вельми привабливий дисконт у разі страхування всієї родини.
 
 
 
Бажаємо гарних вихідних в колі сім'ї
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини