Мені відмовили!

01.11.2012

Мені відмовили!
Отже, почнемо з найпопулярніших і затребуваних віз для Шенгена.
 
Щоб не бояться навіть самого словосполучення «відмова у візі», Вам необхідно розбиратися в градації позначень відмов. Якщо Ви отримали відмову, в закордонному паспорті у Вас буде красуватися синій штамп з такими позначеннями:
 
• 1, 2, 3, 4 (1 - відмова у візі, 2 - співбесіда, 3 - донесення документів, 4 - безстрокова відмова в шенгенській візі)
 
• A, B, C, D
 
Розберемося більш детально.
 
У Вас С1 - відмова в одноразовій туристичній візі. Як правило, причини відмови в таких випадках - незначні, але Ви викликали підозри у співробітників Посольства.
 
У Вас С2 - означає, що потрібно з'явитися на співбесіду для уточнення анкетних даних. Вам потрібно буде грамотно і правдиво відповідати на всі поставлені запитання.
 
 
У Вас С3 - швидше за все, в Посольство необхідно пред'явити якісь додаткові документи.
 
Також, слід завжди пам'ятати, що за новими правилами Візового кодексу з 2011 року Посольство зобов'язане пояснювати причини відмови у візах, а у туристів з'явилося право на оскарження консульських рішень. Тому, якщо Вам не надали лист із поясненням причин у відмові, сміливо вимагайте відповіді і дізнавайтеся в чому причина, що потрібно донести.
 
У Вас В (В1, В2, В3) - Вам відмовили в транзитній візі.
 
У Вас А1, А2, А3 - Ви не надали необхідні документи або не прийшли на співбесіду, яке Вам призначало Посольство.
 
У Вас 4 (А4, В4, С4, D4) - означає безстрокову відмову на в'їзд в Шенгенську зону. Такого штампу бажано уникати, він вважається досить рідкісним і видається у випадках серйозних порушень на території Шенгенської угоди.
 
Які причини відмови можуть бути ще?
 
• неоплачені дорожні штрафи
 
Вам необхідно все оплатити відразу на місці, проте якщо цього не зробили, зв'яжіться з дорожнім департаментом країни і попросіть надіслати реквізити, щоб погасити штраф. Нічого складного в цьому немає, повірте.
 
• запідозрили в еміграції
 
Зберіть заново всі необхідні документи, вкажіть якомога більше причин того, що Ви повернетеся в Україну. Як правило, такими документами є: документи про володіння нерухомістю, свідоцтво про шлюб, копія техпаспорта на особистий автомобіль і т.д.
 
Оскаржуємо відмову!
 
• Німеччина
 
Заявник подає прохання в консульство про перегляд рішення про відмову. Якщо знову отримали відмову, то апеляція подається протягом місяця з дня відмови до адміністративного суду, який знаходиться в Берліні.
 
• Італія
 
З дня отримання відмови є два місяці, щоб подати апеляцію в Адміністративний суд Лаціо.
 
• Франція
 
Апеляція подається протягом 2 місяців у спеціальну комісію.
 
Подорожуйте і не ставте собі меж надуманими і часто помилковими страхами, все реально втілити в життя. Сьогодні у Францію, а на наступний уікенд в Грецію ..... легко ...
 
Удачи Вам
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини