Яка знижка на Автоцивілку за автопарк??

01.11.2012

Яка знижка на Автоцивілку за автопарк??
Вирішили придбати ОСЦПВ і задумалися про надання знижки страховою компанією?
 
Цілком резонно, але, для того, щоб уточнювати про наявні знижки, необхідно знати, за яких обставин покладена знижка на державний вид страхування.
Придбати Автоцивілку зі знижкою Ви можете в декількох випадках:
 
• по системі бонус-малус;
 
• знижка за автопарк.
 
Про останній, ми розповімо більш детально.
 
Якщо Ви володієте не одним автомобілем, а невеликим автопарком, або на балансі Вашої компанії є «н-на» кількість авто, сміливо страхуйте зі знижкою.
Нагадаємо, раніше, кілька автомобілів можна було оформити одним полісом ОСЦПВ, такому полісу присвоювався 2-й тип. У полісі позначалися дані страхувальника фізичної особи або юридичної, і дані щодо категорії страхованого транспорту.
 
У зв'язку зі змінами в законодавстві, нині існує лише один вид страхування відповідальності власників транспорту.
 
Тому, на кожен автомобіль доведеться оформляти окрему Автоцивілку.
 
Якщо питання стосується продовження договору страхування, а в такому випадку мається на увазі перехід із другого типу на «перший». Тут виникає слушне запитання: «а як же знижка за беззбитковість (бонус-малус)?!?».
 
Знижка зберігається, але, тільки на один транспортний засіб. Для цього, Вам необхідно заповнити заяву, на підставі цього фахівець зі страхування зможе зробити розрахунок страховки.
 
Знижки на Автоцивілку при страхуванні автопарку:
 
• від 5 до 10 автомобілів - на 5%;
 
• від 10 до 20 автомобілів - на 10%;
 
• від 20 і більше - на 15%.
 
При страхуванні автопарку зі знижкою в полісі про це повинні відзначатися наступні поля:
 
• дані про надану знижку прописуються в коефіцієнтах;
 
• дані прописуються в примітках, приклад: парк 12 ТС, Знижка 10%.
 
І не забувайте, якщо Ви юридична особа, обов'язково в полісі повинна стояти мокра печатка та підпис уповноваженої особи.
 
 
Бажаємо гарних вихідних
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини