Страхові компанії та банки України домовилися про співпрацю

23.08.2011

Страхові компанії та банки України домовилися про співпрацю

Не так давно Антимонопольний комітет України офіційно дозволив страховикам і банківським структурам вступати в узгоджені дії. Дозвіл має вигляд Правил співробітництва і допускає спільні дії банків і страхових компаній. Прес-служба Антимонопольного комітету повідомила, що згоду дано на п'ятирічний термін.

В узгоджених діях беруть участь провідні страховики і банки України. Вони взяли на себе зобов'язання уникати будь-яких дій, які можуть обмежити інтереси споживачів, а також дій, що притисняють конкуренцію.

Встановлено оптимальні правила поведінки страхових компаній, банків та всіх зацікавлених сторін при укладанні договорів страхування і при оформленні позик. Документ покликаний встановити ефективну і прозору співпрацю між банківськими структурами та страховиками.

Дії Антимонопольного комітету спрямовані на захист позичальників. Коли оформляється договір страхування при взятті кредиту, позичальник буде мати право самостійно вибрати СК зі списку компаній, що відповідають банківським вимогам. Це знизить ризики втрати заставного майна, описаного в договорі страхування, захистить від непрозорої звітності.

Антимонопольний комітет України вважає, що погоджені дії зроблять роботу СК та банків більш чесною та прозорою, і це поверне довіру українців до кредитування. Договір страхування, укладений на нових умовах, не буде обмежувати позичальника. Також представники АМКУ розраховують на те, що в самий найближчий час до нових правил приєднається більшість страхових компаній і банківських структур України.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини