Як працює туристична страховка?

01.11.2012

Як працює туристична страховка?
Ми не раз писали про те, що таке Асистанс.
 
Можна сказати, Асистанс - основний партнер страховика, відважно виконуючий свої функції, саме, тому, перебуваючи за кордоном, Ви можете відчувати себе як вдома.
 
Як же саме асистуюча компанія надає свою допомогу?!
 
При оформленні страхового полісу, фахівець зобов'язаний Вам розповісти, як і куди слід звертатися у разі різкого погіршення стану здоров'я. Не втрачайте номер телефону Асистансу, а краще всього, внесіть його собі в телефонну книгу, так Ви точно будите знати, що потрібний номер під рукою.
 
Отже, основна схема допомоги Асистансу мандрівнику така:
 
  
Людина звертається за номером телефону в Асистуючу компанію, як правило, в колл-центрі працюють лікарі-координатори, що знають іноземну мову, після цього, знаючи Ваш стан і місцезнаходження фахівець зв'язується з найближчою клінікою для надання допомоги. Оплата медичних витрат перераховується в медичний заклад безготівковим розрахунком.
 
Є і друга схема:
 
 
Застрахована особа самостійно набуває медикаменти і оплачує чек в аптеці, далі, зв'язується з колл-центром асистуючої компанії для реєстрації оплати медикаментів. По приїзду в країну постійного проживання, людина пише заяву про страхове відшкодування в страховій компанії, і отримує гроші через касу.
В даному випадку, є певні нюанси, слід враховувати, що не мається на увазі оплата вітамінних добавок, оплачуються лише медикаменти придбані за призначенням лікаря.
 
У більшості страхових компаній, оплату дзвінків в Асистуючу компанію покриває страхова компанія, приміром, так відбувається у нас.
Ви обов'язково оціните плюси страховки для подорожуючих - це дійсно працює ...
 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини