Страхування іпотеки

01.11.2012

Страхування іпотеки
Купуючи власну квартиру через іпотеку в банку, завжди пам'ятайте, що буде ще одна графа витрат з Вашого боку - страховка.
 
Отже, страховка обов'язкова якщо Ви берете кредит в банку, і неважливо, буде це автомобіль або іпотека.
 
Хто обирає страхову компанію?
 
За правилами, страхову компанію повинен вибирати позичальник банку, але, оскільки, робота антимонопольного комітету неідеальна, страхову компанію Вам може «нав'язати» банк. У будь-якому випадку, якщо Ви захочете страхуватися в компанії, яку вибрали самостійно, можливість така є.
 
Хто платить за страховку?
 
Ті, хто ще жодного разу не стикався з процедурою кредитування, думають, що всі супутні з кредитом розтрати зобов'язується платити банк. Але, це помилково, платите Ви.
 
Як оформити страховку кредитної квартири?
 
Якщо Ви тільки берете кредит, фахівець зі страхування виїжджає в банк на угоду кредиту. На місці, сторона банку, сторона страхової компанії, юрист і Ви підписуєте папери. Якщо ж, у Вас діючий кредит, але, Ви бажаєте поміняти страхову компанію, договір оформляється, як і будь-яка інша страховка в страховій компанії.
 
Які потрібні документи для оформлення страховки?
 
Паспортні дані, ІНН, договір купівлі-продажу квартири, реквізити банку. Як правило, перед кредитною угодою, фахівець зі страхування і менеджер банку самостійно з'ясовують всі моменти по страховці, адже перед процедурою кредитування, необхідні документи Ви подаєте в банк.
 
Якщо Ви вирішили поміняти страховку квартири, при вже діючому кредиті, потрібна копія кредитного договору, у цьому документі фахівець знайде всі параметри для оформлення страхового полісу.
 
Як швидко оформляється страховий договір кредитної квартири?
 
Страховка робиться день у день, або через непередбачені нюанси на наступний день. Але, за великим рахунком уповільнення може відбутися лише з боку Клієнтка, з причини несвоєчасного подання документів.
 
Що страхується?
 
Страхується ремонт квартири або конструкція (стіни, перекриття), або те й інше разом.
 
Скільки може коштувати така страховка?
 
У страхових компаніях існує свої тарифи під кожен банк. Як правило, тариф може коливатися від 0,15 до 0,30%. Для прикладу, якщо сума кредиту за квартиру 500 000,00 гривень, а тариф 0,28%, відповідно вартість страховки 1 400,00 гривень.
 
Вартість страховки на кредитне майно не сильно «б'є по кишені», чого не скажеш про КАСКО. В автомобільному страхуванні, позичальник банку повинен оплатити КАСКО, залежно від вартості машини, тариф може бути дуже значний.
 
Чи можлива розбивка платежу?
 
Якщо робиться страховка на кредитне майно, розбивка завжди узгоджується з банком, як показує досвід і статистика, розбивку на даний вид страхування банк не дає.
 
Оплата страховки робиться раз на весь період кредитування?
 
Ні, страховий платіж необхідно платити щорічно до закінчення терміну кредитування.
 
Разом з кредитним договором Ви отримуєте графік оплати кредиту. Згідно з цим графіком Ви продовжуєте і договір страхування.
 
Перш ніж брати кредит, задайтеся метою спочатку вибрати страхову компанію і обговорити всі тонкощі умов кредиту.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини