Каверзні питання медичного страхування

01.11.2012

Каверзні питання медичного страхування
Кількість поставлених питань по медичному страхуванню не залежить від того, страхуєтеся Ви перший раз, або маєте багаторічний досвід страхування. Даний вид завжди має на увазі питання з боку Клієнтів, все це зрозуміло, кожному з нас хочеться бути впевненим у надійності придбаного страхового поліса.
 
У нашій сьогоднішній статті, ми спробуємо відповісти на найпопулярніші запитання:
 
1. Чи можна вибирати клініку невідкладної допомоги?
 
У нашій компанії, виклики невідкладної допомоги приймають тільки комерційні медичні установи (Валерія, Борис, Медіком, Добробут, Біофармтех). При госпіталізації вибирати клініку не можна, на місце приїжджає карета швидкої допомоги тієї клініки, яка першою приймає виклик, як правило, це ті клініки, які найближче знаходяться до застрахованого людини.
 
2. Чи покривається виїзд бригади швидкої допомоги за межами Києва?
 
Територія Оплата страховою компанією
По місту Києву Покривається
До 20 км від Києва Покривається
До 30 км від Києва Доплата за виклик 150,00 грн
 
3. Чи покриваються хронічні захворювання на стадії загострення?
 
За великим рахунком, хронічні захворювання не покриваються страховою компанією. Але, хронічні захворювання у стадії загострення - лікуються 100%-во.
 
4. Чи можливо включення в програму профілактичного і лікувального масажу?
 
У програму медичного страхування можна включити 10 сеансів масажу. При цьому, для юридичних осіб доплата до програми становить 250,00 гривень, для фізичних осіб - необхідно уточнювати у спеціаліста зі страхування.
 
5. Як здійснюється доставка медикаментів по області?
 
Що стосується доставки медикаментів по області, це буде залежати від того, чи є в даному населеному пункті аптеки, з якими ми співпрацюємо.
 
6. Чи є ліміт по доставці медикаментів додому?
 
У нашій компанії немає сублімітів по доставці медикаментів. Доставка ліків діє в незалежності від вартості.
 
7. Чи входить профілактичний огляд у вартість програми?
 
Профілактичні огляди не покриваються страховкою. Як альтернативне рішення питання, можливо окрема доплати за одноразовий профілактичний огляд у розмірі 150,00 гривень (юридичні особи).
 
Дана тема буде постійно оновлюватися, ми і в подальших наших публікаціях будемо розповідати про найпопулярніші питання страхувальників.
 
Слідкуйте за нашим списком новин.
 
Бажаємо всім прекрасного робочого тижня
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини