Страховка для IPHONE

01.11.2012

Страховка для IPHONE
За статистичними даними аналітичних компаній - IPHONE лідери на ринку телефонії практично у всіх країнах. Саме IPHONE є предметом мрій молодого покоління і фетишем «статусності» більш дорослих людей.
 
У штатах IPHONE в кожної другої людини, в Європі з гаджетом ходить кожен сьомий, а в пострадянському просторі - кожен п'ятий.
 
Ось який ажіотаж справила нова модель IPHONE 5:
 
 
 
 У зв'язку з такою популярністю телефону, американські страхові компанії вирішили взяти на страхування дітище Стіва Джобса.
 
Страховики пропонують програми страхування, з покриттям наступних ризиків:
 
• крадіжка (50% імовірності)
 
• брак телефону (16% імовірності)
 
При цьому, застрахувати телефон можна на 500,00 $ або на 1 000,00 $. Вартість страховки вельми недешева, але вже виходячи з наданих даних зарубіжних страховиків - продукт користується попитом.
 
Звичайно, адже плюс до страховки зараз пропонується подарунок на вибір - чохол або плівка для дисплея. Таким ось чином страхові компанії Америки йдуть в ногу з сучасними віяннями світу.
 
Цікавими умовностями придбання такої страховки, стали підвищувальні коефіцієнти для IPHONE, господарем, якого є дитина до 14 років, а також, той факт, що страхується лише новий телефон.
 
Позитивні фактори страхового продукту для IPHONE вже відчувають страхові компанії, адже це в рази підвищує популярність. У США дійсно ажіотаж .... відзначають зарубіжні репортери.
 
У страхуванні, новий продукт для телефонів - є на 100% революційним, оскільки, якщо це буде вигідно в широких масштабах обом сторонам, планується створення ряду програм і для решти фірм, що випускають телефонію.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини