Страховка від кінця світу

09.11.2012

Страховка від кінця світу
Як всім відомо, черговий прогноз Апокаліпсису прогнозується на 21 грудня 2012 року.
 
Виходячи з прогнозів племені Майя, Нострадамуса і Ванги, саме на цю дату припадає парад планет і наближення планети Нібіру. Відразу згадуються страшні картинки з Голлівудських блокбастерів, всесвітня паніка і хаос. Все це тисне на багатьох людей, які всерйоз уявили собі можливість судного дня так скоро.
 
Зарубіжні страхові компанії вирішили хоч якось заспокоїти схвильованих людей і запропонували вельми недорогу страховку від кінця світу. Страховка має на увазі наступне, якщо кінець світу не настане блискавично, а почнеться з катаклізмів, страховик зобов'язується виплатити страхову суму Застрахованій особі. Застрахуватися можна до 21.12.12, якщо в цей день нічого не станеться - страховка припиняє свою дію, та й слава Богу.
 
Страхові суми позначені в програмах коливаються від 100 000 у.о. до 150 000 у.о., за словами зарубіжних андеррайтерів, цього вистачить і на покупку яхти в разі всесвітнього потопу і на споруду бункера у разі падіння метеорита.
 
Так, наприклад, латвійська страхова компанія Balta застрахувала від кінця світу організаторів фестивалю, який припадає на 21.12.12. Крім того, Клієнти стурбовані можливістю появи в місті міфічної істоти по імені Ктулху, яка повинна вийти з води і ознаменувати кінець часів, тому, страховка включає і цей ризик.
 
 
Так само, подібні запити на страхування на випадок судного дня зареєстровані в США, Австралії, Нідерландах, Парижі та Німеччини.
 
За опитуваннями аналітичних соціальних спільнот Франції, 15% опитаних щиро вірять в прийдешній кінець світу, 37% допускають таку можливість, а інші 48% - будують плани на 2013, 2014 .... 2050 роки.
 
У дану тему залучено безліч вчених, які вважають, що насправді майя мали на увазі завершення одного періоду світобудови і початок іншого. "Ми повинні це чітко розуміти. Не існує ніякого пророцтва на 2012 рік", - коментує спеціаліст Національного автономного університету Мексики Ерік Веласкес, назвавши відому точку зору помилкою з міркувань маркетингу.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини