Тиждень вся Україна буде їздити без порушень!

12.11.2012

Тиждень вся Україна буде їздити без порушень!
В третій раз під егідою ООН в Україні починається профілактика дорожньо-транспортних пригод. У проекті беруть участь МОЗ, МТСБУ, Мінінфраструктури, громадські організації.
 
Все це дійство проводиться з метою профілактики порушень, а не для марафону виписування адміністративних протоколів.
 
На жаль, в Україні ситуація аварійності на дорозі вельми невтішна. За даними правоохоронних органів, щодоби в Україні реєструється близько 70 ДТП, в яких в середньому гинуть 14 громадян, а близько 100 - отримують травми. У цьому році в ДТП вже загинули близько 4 тисяч чоловік.
 
Основними причинами таких показників є регулярні порушення ПДР водіями. Хто з нас не перевищував швидкість або не переїжджав вулицю в недозволеному місці, іноді порушення залишаються непоміченими і що найголовніше не призводять до ДТП, але ж в 69% саме порушники провокують аварії.
 
Також, потрібно зазначити, що і пішоходи часто стають винуватцями ДТП. Наслідком цих порушень стає ситуація, коли за чужу безтурботність і байдужість платять невинні люди. Тому, на час «Тижня безпеки дорожнього руху» працівники ДАІ будуть контролювати обстановку на пішохідних переходах поблизу навчальних закладів та в місцях найбільш жвавого дорожнього руху.
 
 
Що стосується водіїв, ДАІ буде звертати підвищену увагу на дотримання водіями транспортних засобів правил особистої безпеки - користування ременями безпеки, мотошоломами. Під прискіпливою увагою інспекторів виявляться і любителі розмовляти по телефону, перебуваючи за кермом авто. Адже це кожна третя людина, в Україні телефонну гарнітуру полюбили далеко не всі ...
 
За весь тиждень «порядної їзди», правоохоронні органи планують кілька благодійних акцій. В одній з них кожен бажаючий може здати кров для тих, хто постраждав в результаті ДТП.
 
День завершення «Тижня безпеки дорожнього руху» - 18 листопада - обраний не випадково, адже в цей день відзначатиметься Всесвітній день пам'яті жертв, загиблих у ДТП.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини