ВСАТ «Інгосстрах» відшкодує збиток за втрачений супутник?

26.08.2011

ВСАТ «Інгосстрах» відшкодує збиток за втрачений супутник?

З космодрому Байконур 18.08.2011 року був здійснений запуск новітнього супутника «Експрес-АМ4». Ця модель стала першим важким супутником, який Російська Федерація запустила після розпаду Радянського Союзу. Він повинен був забезпечувати зв'язок в декількох східних регіонах країни.

Через якийсь час стало відомо, що апарат загубився.Представники Роскосмоса не знають, де в даний момент знаходиться російський супутник. Прес-служба космічного відомства Росії до цих пір не має інформації про те, чи можливо буде використовувати супутник за призначенням. Між тим, його втрата може зірвати терміни переходу на цифрове мовлення (передбачалося, що він буде завершений до 2015 року).

Незважаючи на невдалий запуск Роскосмос може відшкодувати свої матеріальні втрати за допомогою страхових виплат. Апарат перед запуском був застрахований у ВСАТ «Інгосстрах» (він же власник «ІНГО Україна»).Супутник оцінили в 7,5 мільярда рублів, відповідно, страхові виплати складуть близько 260 мільйонів доларів.

Представник «Інгосстрах» повідомляє, що сигнал від російського супутника один раз все-таки з'явився. Подальших заяв від російського космічного відомства не надходило, а глава Роскосмосу позбувся своєї посади. Однак, якщо власник «ІНГО Україна» визнає супутник зниклим, а даний випадок - страховим, то компанія виконає всі свої зобов'язання, чітко прописані в договорі.

ВСАТ «Інгосстрах» повідомляє, що більша частина ризиків передана провідним іноземним і російським страховим компаніям. І якщо російський супутник «Експрес-АМ4», запущений минулого четверга, не знайдеться, то всі страхові виплати будуть проведені своєчасно і у повному обсязі.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини