Добровільне медичне страхування

16.11.2012

Добровільне медичне страхування
Добровільне медичне страхування повільно, але вірно набирає популярність серед жителів України. Кожен третій дзвінок адресується фахівцеві з медичного страхування, і не дарма - з подорожчанням цін на медикаменти та обслуговування лікарів, страховка стає мало, не єдиним вірним виходом.
 
Медичне страхування допомагає забути про витрати пов'язаних зі здоров'ям на цілий рік.
 
Страхові компанії активно розвивають медичне страхування за двома напрямками:
 
• страхування фізичних осіб
 
• корпоративне страхування
 
 
Вітчизняні страховики, як правило, пропонують комплексні страхові програми - Клієнт може отримати невідкладну, стаціонарну або амбулаторну допомогу, стоматологічні послуги.
 
Але, на жаль поки що не можна сказати, що кожна страхова компанія може запропонувати якісний спектр послуг. У більшості випадків, існує маса обмежень плюс до цього, не всі страховики дотримуються умов договору.
 
Тому, один з найважливіших факторів у виборі медичної страховки - вибір страхової компанії.
 
Але, якщо брати до уваги тільки перевірені СК, ситуація не просто «радує око», а дає надію вважати, що медичне страхування в Україні через кілька років вийде абсолютно на новий рівень розвитку.
 
За статистичними даними багатьох аналітичних компаній, добровільне медичне страхування економить бюджет молодої сім'ї на 40% -60%, погодьтеся - вигода на обличчя.
 
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини