Страхова сума по КАСКО

20.11.2012

Страхова сума по КАСКО
При виборі програми КАСКО, фахівець зі страхування спочатку відзначить ті фактори, які є основоположними для ціноутворення страховки. Хоч страхова сума і не є таким, але за рахунок її величини, тариф буде не так відчутний для кишені страхувальника. Саме тому, багато людей бажають взяти мінімальну страхову суму. 
 
Така економія - в підсумку економія на своїх же інтересах, розповімо чому. 
 
По-перше, давайте згадаємо, що таке страхова сума - це ліміт відповідальності страхової компанії. До прикладу, у Вас страхова сума 145 000 гривень, при виникненні страхових випадків, страхова компанія зобов'язується Вам виплачувати відшкодування в межах цієї суми. 
 
Як правильно обрати страхову суму? 
 
По суті, страхова сума - це реальна ціна автомобіля на сьогоднішній день. Коли Ви звертаєтеся в страхову компанію, Вас попросять назвати орієнтовну вартість машини для попереднього прорахунку тарифу, далі, реальну вартість машини перевіряють фахівці страхової компанії через спеціалізовану програму. 
 
На жаль, існує такий нюанс, як недоброчесні страхові компанії, саме вони найбільше і зацікавлені в низькій вартості машини. 
 
  
Справа в тому, що таким чином ціна КАСКО нібито більш виграшно виглядає на тлі інших компаній. До того ж, коли відбувається ДТП - Ви отримуєте неповне відшкодування. Пряма економія для страхової компанії. 
 
Приклад: автомобіль застрахований на 70% своєї вартості. При ДТП, страхова компанія перераховує на СТО 70% від виставленого рахунку. 
За цим, страховики, які орієнтовані на довгострокові відносини з Клієнтами, не візьмуться страхувати автомобіль за заниженою вартістю, швидше фахівець зі страхування коректно пояснить Вам, чому не варто зменшувати страховий ліміт. 
 
Припустимо, Ви не можете точно назвати вартість авто на сьогоднішній день, у Вас є прекрасна можливість попередньо перед походом в страхову ознайомитися з цінами на автомобільному ринку України. Робиться це просто - моніторинг інтернет ресурсів, які пропонують купівлю-продаж автопрому. 
При пролонгації договору страхування КАСКО, ціна автомобіля не завжди зменшується. Буде неправильно постійно застосовувати формулу: ціна авто - мінус 10% щорічно. Є автомобілі, які кілька років поспіль залишаються в колишній ціні. 
 
Якщо хочете заощадити на вартості КАСКО, краще зверніть увагу на можливість розбивки платежу, ніж чим на основу договору - страхову суму. 
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини