Коридор для візи

21.11.2012

Коридор для візи
Шенгенська віза передбачає певну кількість днів перебування в інших країнах. Таким же чином видаються і поліси туристичного страхування.
 
Деякі Посольства вимагають, щоб в страховці був так званий коридор.
 
Наприклад, Ви вирушаєте до Франції на 7 днів, крім цих днів страхове покриття повинне продовжуватися ще на 15 днів. Це робиться з метою перестрахування, якщо за станом здоров'я Ви не можете повернутися вчасно в країну постійного проживання, залишається ще невеликий зазор для вирішення ситуації.
 
Адже крім того, що залишаючись в іншій країні при складній форс-мажорної ситуації, Ви маєте надійне страхове покриття, плюс до всього страховки покриває:
 
• оплату проїзду в країну постійного проживання;
 
• оплату проїзду в обидва кінці родичів Застрахованої особи для відвідування в медичному закладі;
 
• оплату проїзду в країну постійного проживання дітей, які залишилися без нагляду.
 
Вимога коридору - це не обов'язкова умова всіх Посольств, при подачі документів Вам необхідно уточнювати, чи потрібно оформлювати страховку з коридором.
 
Природним чином виникає питання, наскільки дорожче стає поліс, що включає 15-денний коридор?
 
Клієнт платить тільки за реальну кількість днів перебування, за коридор існує лише незначна надбавка до платежу - коментує Вікторія Шишковська фахівець зі страхування Подільського офісу АСК «Інго-Україна».
 
Слід зазначити, що коридор для візи буває не тільки 15-денний. Якщо справа стосується мультивізи - право перетинати дані країни багато разів без обмежень. В такому випадку, щоб не відвідувати страхову компанію н-ну кількість разів, є сенс оформити коридор для мультивізи.
 
Наводимо приклад:
 
За рік Ви плануєте перебувати в Німеччині 35 днів. В даному випадку оформляйте туристичну страховку на 35 днів протягом 365 днів. Тобто, Ви отримуєте можливість використовувати свої 35 днів як хочете в різний час, при цьому будучи застрахованим.
 
У страховому полісі дати прописуються таким чином:
 
21.11.2012 - 20.11.2013 (35) Позначається календарний рік і точна кількість днів перебування в іншій країні.
 
365 (35) Таке позначення ставиться в примітках полісу, що позначає реальну кількість застрахованих днів.
 
Вартість для подібної страховки не буде надто відрізнятися від стандартної, всього невелика надбавка до тарифу.
 
Можливі підводні камені:
 
• перебування Застрахованого в країні, не позначеної в полісі
 
• перевищення допущеної кількості днів у страховці.
 
Дотримуючись всього двух цих правил, Ви з точністю можете бути впевнені, що знаходитеся під захистом страхової компанії.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини