ОБЕРЕЖНО - ГРИП

30.11.2012

ОБЕРЕЖНО - ГРИП
Все частіше на вулицях Києва можна зустріти людей в масках, хто вже захворів, а хто хоче перестрахуватися від примусової тижневої відпустки з температурою.
 
Як кажуть медики, осінній період знаменує початок епідеміологічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ. У цей період, люди з ослабленим імунітетом в 100% імовірності підхоплюють підступний вірус. На жаль, екологія, умови життя в нервововому середовищі негативно впливають на імунну систему мешканців міста.
 
За словами західних медиків, сучасні нації не переживуть жодну серйозну епідемію. У середньовіччі люди були міцніші і більш пристосовані до навколишнього середовища, зараз же, страшно уявити, якщо на світ обрушиться чума.
 
У період з 19 по 25 листопада, тобто за 47 тижнів госпіталізовано 6 369 чоловік, з них 5 021 (78,8%) - діти до 17 років.
 
Всього, зараз в Україні на грип та ГРВІ захворіло 1,4 мільйона чоловік. За даними ВООЗ, одним з кращих методів захисту є вакцинація. Щеплення не тільки попереджає захворювання, але і запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти - щорічно медики фіксують у середньому півмільйона смертей.
 
В цілому з початку епідеміологічного сезону госпіталізовані близько 48 тисяч українців. Крім цього, захворюваність на грип та ГРВІ має тенденцію до збільшення: у порівнянні з минулим тижнем серед дорослого населення і дітей до 17 років вона збільшилася відповідно на 3,6% та 9,5%.
 
Один з найбільш корисних заходів щодо підвищення рівня імунної системи є зміцнення організму. Необов'язково тільки медикаментозними препаратами, достатньо ранкового загартовування, правильного збалансованого харчування, зменшити нервові потрясіння, в цілому, вести здоровий спосіб життя.
 
Добре, як зміцнити імунітет ми зрозуміли, а як зберегти цілісність кишені? У цьому питанні як не можна краще допоможе добровільне медичне страхування.
 
З придбанням медичного страхування Ви отримуєте відразу кілька плюсів. Про фінансові витрати пов'язані зі здоров'ям можете забути, з дня оформлення страховки цим питанням займатиметься Ваша страхова компанія. Другий плюс - якісне медичне обслуговування протягом року, кращі лікарі і клініки України, медикаменти без франшизи.
 
Не дарма у всьому світі вважається, що без медичної страховки, людина вкрай вразлива.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини