Новорічна страховка

03.12.2012

Новорічна страховка
Кілька столичних туристичних агентств, надали нам статистику поїздок киян на Новорічні свята. Результати нас не здивували, але, дізнатися улюблені зимові місця туристів було досить цікаво.
 
Як виявилося, на першому місці за рейтингом атрибутів Нового року після тарілочки олів'є і фільму «З легким паром», знаходиться путівка до Єгипту.
Банально, але чому б і не підсмажити животик на узбережжі червоного моря.
 
 
Взимку в Єгипті величезний вибір розваг для новорічного свята.
 
Починають готуватися до Нового року вже з початку грудня. Готелі та вулиці прикрашають неоновими вогнями, встановлюють ялинки, припорошені штучним снігом і оповиті світлом тисячі зірочок.
 
А на вулицях і в кожному готелі ошатний Дід Мороз, правда, тут скоріше Санта Клаус, веселить діточок, радуючи їх своєю появою навіть на запрошення в номер. Це дуже цінують туристи, які приїжджають на відпочинок до Єгипту з дітьми.
 
На другому місці за кількістю продажів Новорічних путівок - Франція.
 
 
Франція - країна закоханих, тому, цю країну дуже часто обирають молоді пари.
 
Мало того, що Париж само по собі незвичайне місто, в Різдвяні дні вулиці міста сяють тисячами вогнів.
 
Третє місце твердо утримують вітчизняні курорти України. Сотні українців відправляються в зимову казку Картпат, підкорювати вершини гір.
Але, куди б Ви, не поїхали, саме головне пам'ятати про туристичне страхування. Адже відпочинок відпочинком, а свята без ексцесів навесні приємніше згадувати.
 
                                                  
 
Для того щоб відпочити безпечно, при поїздці в Єгипет можна застрахувати себе крім загального погіршення здоров'я від ризиків пов'язаних із зануреннями в аквалангу, а для катання на лижах в Карпатах - від травм у наслідку падінь при лижному спорті.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини