А скільки коштує застрахувати губи?!

05.12.2012

А скільки коштує застрахувати губи?!
У кожного з нас свій хліб, хто заробляє умінням лагодити проводку, а хто тільки через наявність видатних форм отримує тисячі доларів за фотозйомку. Тому, частини тіла знаменитостей резонно вважати інструментом для заробітку грошей. Найцінніше і найдорожче, люди звикли страхувати, а що може бути дорожче «золотого руна» у вигляді приголомшливого голосу або попи ХХL як у Джей Ло.
 
З 1990 року і донині в США поголовно робляться операції по збільшенню грудей, а за останні пару років «силіконова лихоманка» захопила і Україну.
 
Процедури зі збільшення губ, грудей, стегон роблять не тільки знаменитості, але й усі бажаючі відповідати такій дивній моді.
 
Пластичні хірурги в один голос заявляють, що операція успішна лише на 50%, подальший результат виконаної маніпуляції залежить від дотримання правил післяопераційного періоду та частки везіння. Тільки по закінченню півроку можна сміливо вважати, що операція успішна та імплант прижився в тканинах тіла.
 
Саме тому, ще однією причиною оформлення страховок на різні частини тіла вважається і складність післяопераційного періоду.
 
                                                                                                           
       
Страхування видатних частин тіло вигідна справа, як для самого Клієнта, так і для страхової, кожен отримує те, що хоче. Прописані ризики в договорі дають можливість убезпечити свою частину тіла від форс-мажорної ситуації.
 
Так прокоментувала страховку своїх ніг одна з французьких моделей: «мої ноги мене годують, і якщо мої ноги у разі травми не зможуть приносити мені гроші, я отримаю значну суму за страховкою, погодьтеся, це вигідна інвестиція».
 
Оформлення такої страховки може зайняти кілька днів, тому як даний вид страхування вважається все-таки досить рідкісним, на процедуру оформлення витратять деякі зусилля, в тому числі медичний огляд. Після цього, фахівці страхової компанії з гордістю вручать Вам договір страхування улюбленої частинки тіла.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини