Немає гуми - тримай ШТРАФ!

10.12.2012

Немає гуми - тримай ШТРАФ!
Серед водіїв вже ходять чутки, що в 2013 році штрафувати будуть за відсутність зимової гуми, а пішоходів - за відсутність спеціальних жилетів або стікерів приклеєних на верхній одяг. Чи так це? Перевіримо!
 
Проект нових ПДР в Україні розробляється на виконання Національного плану дій на 2012 рік, що стосується реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство конкурентна економіка, ефективна держава», і націлені на підвищення рівня безпеки на дорогах.
 
Насправді, якщо задуматися, переглянути ПДР потрібно було ще в минулому році. Адже аварійність на дорогах України б'є усілякі рекорди. Створюється враження, що правила для українців не писані.
 
Оцінивши всю ситуацію на українських дорогах, ДАІ пропонує до 30 грудня 2012 обговорити прийдешні нові ПДР.
 
Слід зазначити, що як таких змін буде небагато. Ось деякі з найбільш відчутних:
 
• в період з 1 жовтня по 1 травня включати денні вогні або ближнє світло;
 
• в темний час доби або в умовах недостатньої видимості помаранчевий сигнальний жилет;
 
                                                                                 
 
• в темний час доби або знову-таки в умовах поганої видимості, зобов'язати пішоходів наклеювати на верхній одяг світловідбиваючі стікери, які будуть продаватися майже в усіх маркетах.
 
На багатьох автомобільних форумах вже можна знайти обговорення планованих змін ПДР.
 
Наприклад, вимоги одягати жилет, підписують під чергову спробу підтримати за народний рахунок бізнес з пошиття таких жилетів когось, наближеного до влади. Насторожила форумчан і заборона їзди на покришках не по сезону, адже зовсім недавно представники ДАІ наполягали на тому, що така норма до її введення вимагає всебічного вивчення та аналізу.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини