Найнебезпечніші дороги світу

12.12.2012

Найнебезпечніші дороги світу
Вирушаючи подорожувати за туристичною путівкою, Ви свідомо відмовляєтеся від неймовірних вражень, досліджуючи нову країну на власному автомобілі.
Кожне місто індивідуальне, має свою історію і пам'ятки. Мало хто знає, але деякі дороги також можна віднести до архітектурного надбання країни.
 
Одні дороги відкривають невимовний вид, інші піддають незміцнілих автолюбителів в шок.
 
Пропонуємо Вашій увазі перелік найбільш небезпечних доріг в світі!
 
Отже, відкриває наш екстремальний список дорога в Болівії, яка славиться своєю назвою El Camino de la Muerte - "Дорога смерті» на іспанському.
 
                                     
 
 
«Дорога смерті» протяжністю в 70 км вже багато років наводить страх на жителів країни і на приїжджих туристів. Щорічно дорога забирає 250-300 людських життів, цьому, не дарма в 1995 році Міжамериканський банк розвитку охрестив її «найнебезпечнішою дорогою у світі».
 
На сьогоднішній день, ризикнути прокотитися по одній смузі дороги зі стрімкими схилами і відсутністю огорож, вирішують лише деякі любителі екстриму. З 1990 року «Болівійська дорога смерті» практично не використовується для регулярного пересування.
 
Найдовша дорога в світі, а за сумісництвом ще небезпечна - китайська «Дорога в небеса», відома також як «Дорога великих воріт» в Тянь Мен Шані, провінція Хунань.
 
                                                  
 
Дорога піднімається на гору Тяньмень південніше міста Чжанцзяцзе, і є однією з найбільш вражаючих визначних пам'яток провінції Хунань. Ще одна її назва - «Дорога 99-ти поворотів». Дев'ять - щасливе число у китайській культурі, так як по міфології на небесах перебуває дев'ять палаців.
 
                                           
 
Найнижча ділянка дороги на 200 м нижче рівня моря, а найвища - вище на 1300 метрів. Не дивно, що на її спорудження пішло вісім років, починаючи з 1998-го року. Її вигини і повороти явно не для людей зі слабкими нервами.
 
Потрясає своєю красою і оглядом дорога Col de Turini на півдні Франції в Альпах. Дорога бере свій початок з приголомшливої серії гірських вершин, просуваючись все далі і далі, Ви проїжджаєте в ущелину з гірською річкою та крутий кам'яною стіною.
 
                                             
 
Дорога у Франції дуже відома не тільки завдяки своїм крутим поворотам, але й тому, що є частиною 32 кілометрового етапу ралі Monte Carlo Rally of WRC.
 
Погано орієнтуєтесь в місті або не ідеально знаєте ПДР, тоді дорога в Judge Harry Pregerson Interchange в Каліфорнії не для Вас. А якщо бути точніше, то її транспортна розв'язка.
 
                                                 
 
Розв'язка дозволяє обмін з чотирма шарами мостів складених у вельми складну мережу доріг, що дозволяє безперебійний потік автомобільного трафіку. За статистичними даними місцевої влади, розв'язка провокує від 10 до 30 ДТП за день. Недарма Judge Harry Pregerson Interchange в Каліфорнії вважається однією з найбільш складних транспортних розв'язок світу.
 
Їдучи подорожувати в Північну Італію, пам'ятайте, що Вас очікує дорога Pasubio (Віченца).
 
                                               
 
Якщо вірити історіям місцевих жителів, дорога побудована по слідах стародавньої секретної стежки. Дорога дуже небезпечна, оскільки, площа до неймовірного вузька, а через часту негоду ще й слизька.
 
Подорожуйте обережно і безпечно, але в, той же час не забувайте, здоровий екстрим - зміцнює нерви.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини