Чи вигідно бути агентом зі страхування?

14.12.2012

Чи вигідно бути агентом зі страхування?
У США страхові агенти, шановані й багаті люди, які знають ціну свого часу. У нашій країні поки що дана професія не така престижна, але, не дивлячись на всі складнощі, пов'язані зі страховою діяльністю в Україні, агенти навчилися добре заробляти.
 
А тепер в деталях ...
 
Що має на увазі з себе робота страховим агентом?
 
По-перше, фахівець повинен добре орієнтуватися в страхуванні, знати продукти страхової компанії, вміти грамотно розрахувати тариф. Крім усього цього, хороший страховий агент - хороший психолог, людина, яка впевнена у своїх силах і точно знає мету.
 
Функціонал роботи такий: активний пошук Клієнтів, напрацювання особистої клієнтської бази, консультування Клієнтів з питань страхування, підписання договорів, тому, у страхового агента не повинно бути жодних бар'єрів у спілкуванні з людьми різного статусу.
 
Страховий агент може працювати по одному або двом видам страхування, але звичайно, краще бути «універсальним солдатом» і знати всі види страхування. Адже ніхто не знає, що знадобиться Клієнту - Автоцивілка або дороге КАСКО!
 
Як правило, страхові компанії надають своїм агентам офіс з робочими місцями, але робота передбачає і активні зустрічі поза офісом.
 
З чого заробляють агенти?
 
Звичайно ж з продажів. За кожну продану страховку страховий агент отримує комісію. Деякі страхові компанії дають 5% від продажів, а деякі до 20,30%! Грубо кажучи, яка компанія, така і комісія. Страхова компанія з правильними принципами розуміє, що один з основних інструментів продажів - агент.
 
 
Тут важливо розуміти, що в 80% страхові не надають оклад, лише% від продажів, а у випадках коли страхова компанія платить офіційний оклад, він у будь-якому випадку невеликий, так як від активних продажів страховий агент отримує в два рази більше коштів, ніж офісний співробітник компанії.
 
Хто може стати страховим агентом?
 
Будь-яка людина, як досвідчений страховий фахівець, так і людина раннє не знаюча, що таке ОСЦПВ.
 
Якщо людина раніше не мала справи зі страхуванням, страховики на безкоштовній основі пропонують навчання, тренінги та робочі місця. У цьому питанні, головне бажання людини розвиватися у сфері страхування.
 
Підсумок
 
Якщо Ви зрозуміли, що хороша робота лише на себе, позначили особистісні цілі фінансового розвитку і маєте бажання фінансової свободи - освоюйте страховий менеджмент.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини