Страховка під ялинку

17.12.2012

Страховка під ялинку
З початку грудня в магазинах 20-ти метрові черги охочих привітати улюблених з Новим Роком. А найпопулярніший запит в Google «що подарувати на НР»?
 
Ось що пропонують дарувати популярні видання та інформаційно-новинні сайти:
 
• ювелірні прикраси
 
• путівку в екзотичну країну
 
• декоративну косметику по догляду за шкірою і волоссям
 
• парфумерію
 
• ексклюзивний набір ялинкових іграшок
 
Але мало хто замислюється про дійсно корисні подарунки, такі, які стануть в нагоді на протязі всього року і принесуть користь щасливому володареві Вашої уваги. Мова йде про страхування, а точніше про деякі його види.
 
Яку страховку можна «заховати» під ялинку?
 
КАСКО
 
83% киян автомобілісти, а значить для 83% людей слово «КАСКО» не порожній звук.
 
Людина, яка має власний автомобіль, можна сказати окрема каста людей, тільки автомобілісти озираються на тільки що припаркований автомобіль, тільки вони не ляскають дверима, а дбайливо закривають, адже не дарма таких людей називають автолюбителями.
 
Тому, в даному випадку ідеальний подарунок - страховка КАСКО!
 
КАСКО впродовж 24 годин на добу і 365 днів на рік буде захищати автомобіль в будь-яких випадках. Покривається ДТП, протиправні дії третіх осіб, попадання каміння та інших предметів, угон.
 
Якісне КАСКО - необов'язково захмарна ціна. Існує маса варіацій, коли Клієнт може за адекватною ціною захистити автомобіль. Наприклад, попросіть менеджера зі страхування детальніше розповісти Вам про розбивку платежа і про програму 50Х50, а також, не забувайте, у передноворічні дні багато страхових компаній проводять досить привабливі Акції. Так, наприклад, в нашій компанії зараз проходить Акція «ПОЗАШЛЯХОВИК ЗА 3,99%», це означає, що застрахувати свій позашляховик Ви можете практично безкоштовно - тариф 3,99%! При цьому, наповнення КАСКО повне, плюс з нульовими франшизами.
 
Медичне страхування
 
Медичне страхування буде прекрасною ідеєю подарунку для всієї родини.
 
Ви і Ваші рідні зможуть забути про медичні витрати на протязі всього року, медикаменти Вам будуть доставляти на будинок безкоштовно в межах страхової суми. Екстрена медицина, стаціонар, планові огляди - все це входить в страховку ДМС.
 
Для дітей медичний поліс буде хоч і не зовсім зрозумілим сюрпризом, зате Ви будете знати, наскільки цінний цей подарунок.
 
 
І не забувайте, набуваючи добровільне медичне страхування для всієї родини, Ви отримуєте безпрецедентну знижку - 10%!
 
Страхування майна
 
Новий рік пора подарунків та веселощів, але будь-який пожежник знає, що для них це сезон активної роботи.
 
На жаль, наші супермаркети і місця торгівлі завалені неякісними петардами та гірляндами. А хто не хоче в Різдво прикрасити свій будинок або квартиру ілюмінацією!
 
За статистикою пожежної служби, в минулому році під час новорічних свят київські рятувальники здійснили 59 виїздів, з них 35 - на гасіння пожеж.
Виходячи з цього, страхування квартири в подарунок - корисний і практичний подарунок.
 
Причому, страховку Ви можете оформити хоч 30 грудня. Вся процедура оформлення поліса займає максимум 20 хвилин, при цьому огляд квартири фахівець не робить.
 
 
Бажаємо Вам робити вибір на користь «правильних» подарунків
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини