Зрозумійте, форс-мажор!

25.12.2012

Зрозумійте, форс-мажор!
Кожна людина знає, що загадувати наперед не найкраща практика. Але цього не пояснити Посольству, компанії що продає авіаквитки та страховій компанії.
 
У будь-якому випадку для поїздки Ви вирушаєте і купуєте квиток, якщо збираєтеся в країни Шенгену, то і візу, ну, звичайно ж туристичне страхування.
 
Але ми живемо в просторі, де можуть відбуватися незалежні від нас зміни, наприклад перед вильотом, зненацька застала застуда або Посольство відмовило у візі. Всяке буває .....
 
Ну а як бути з витраченими на страховку грошима?!
 
Все просто, їх можна повернути.
 
 Для цього потрібно зробити наступне:
 
• під'їхати у відділення страхової компанії, в якій придбали страховку;
 
• написати заяву про те, що бажаєте повернути гроші з причини відміни поїздки;
 
• повернути менеджеру по страхуванню оригінал і всі копії страховки. Дуже важливо, щоб усі копії були на руках і менеджера, у випадку, коли один примірник копії полісу залишився у Посольстві, і немає можливості повернути - страхова компанія в праві не повертати вартість страховки. Дана умова дуже важлива, поліси туристичного страхування є бланками суворої звітності;
 
• протягом 10 робочих днів у касі Ви можете забрати свої кошти, при собі обов'язково потрібно мати громадянський паспорт та ІПН. Не забувайте, забирати гроші повинен страхувальник (той, хто позначений в полісі)
 
Якщо страховка вже почала діяти є кілька варіантів вирішення проблеми.
 
1) Якщо Ви хочете просто повернути гроші через касу, робіть все, що перераховано вище і отримуйте кошти за мінусом 25% на ведення справи (даний відсоток знімається в будь-якій страховій компанії).
 
2) Якщо у Вас поїздка не скасувалася, а всього лише перенеслася, Ви можете анулювати вже діючий договір і зробити перекидання грошей в рахунок нового поліса. У такому випадку відсоток на ведення справи не знімається, і Ви нічого не втрачаєте.
 
Описана нами ситуація вважається позитивною і дотримуються ці умови тільки в якісних страхових компаніях.
 
Для сумнівних компаній метою є заробіток грошей, але ніяк не повернення, повірте, для відмови в поверненні грошей, «лжеменеджер» може придумати 100 причин.
 
 
У даному питанні важливо не тільки вибирати правильну страхову компанію і дотримуватися всіх умов, а також, не затягувати з візитом в страхову компанію.
 
Як тільки Вам стало відомо, що поїздка не відбудеться, або дати помінялися - «не відкладайте в довгий ящик», а постарайтеся найближчим часом потрапити до свого менеджера зі страхування.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини