Перспективи страхування на 2013

26.12.2012

Перспективи страхування на 2013
Кожен рік - це початок нових проектів, запровадження нової стратегії і політики у компанії, одним словом - все з чистого аркуша. Для побудови ефективної діяльності, на рік майбутній, потрібно ретельно проаналізувати рік попередній. Усвідомити помилки, виділити плюси і намітити план для просування продажів.
 
У першому півріччі 2012 року обсяг валових страхових премій з автострахування (КАСКО, ОСЦПВ, «Зелена картка») зріс на 5,9%, а обсяг валових страхових виплат зріс на 7,9%. При цьому частка валових страхових премій та валових страхових виплат страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) в автострахуванні становить 38,2% та 39,8% (відповідно).
 
Надходження валових страхових премій при страхуванні наземного транспорту (КАСКО)  у першому півріччі 2012 року  збільшилося на  2,0% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року і становило 1 682,8 млн. грн., при страхуванні цивільно-правової відповідальності власників  наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) обсяг валових страхових премій збільшився на 14,0% і становив 1 222,0 млн. грн.
 
За підсумками першого півріччя 2012 року:
 
– при страхуванні наземного транспорту (КАСКО)  обсяг чистих страхових премій становив  1 519,7 млн. грн.,  при страхуванні цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) –1 198,8 млн. грн.
 
Збільшення надходжень валових страхових премій зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) пов’язане передусім з подорожчанням полісів обов’язкового страхування транспортних засобів, що зумовлено  зміною коригуючих коефіцієнтів до страхового платежу, за допомогою яких визначається ціна поліса, та підвищення лімітів відповідальності страхових компаній, відповідно до розпорядження Держфінпослуг від 9 липня  2011 року  №566 «Про деякі питання здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
 
 
Хай живе 2013 ..
 
На 2013 рік економісти прогнозують активне зростання медичного страхування, адже у другому півріччі 2012 року зацікавленість українців щодо добровільного медичного страхування зросла в рази.
 
Так само є всі можливості до підняття КАСКО абсолютно на новий рівень, більш якісний, а значить, довіра людей до даного виду страхування буде набагато вище.
 
Якщо всі прогнози українських економістів щодо страхової сфери в 2013 році виправдаються, нас чекає небувалий прогрес.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини