Чим обернеться літня негода для страхових компаній

31.08.2011

Чим обернеться літня негода для страхових компаній

Примхи природи, які відбувалися в Україні цього літа, загрожують серйозними осінніми виплатами по КАСКО для страхових компаній. Фінансисти вже зараз пророкують збільшення обсягів відшкодувань тільки з автострахування до 10%.

Проблеми в сільському господарстві теж завдадуть серйозний фінансовий удар по страховиках. У серпні багато вітчизняних СК підрахували суми, в які їм вилилися липневі дощі з градом.

Шторм, який обрушився на Севастополь на самому початку літнього сезону, викликав переполох серед страховиків. Велика частина вимог про відшкодування збитків булла пред'явлена власниками автомобілів, дахи, скло і капоти яких постраждали від несподіваних опадів граду. Середній розмір виплати кожному автовласнику коливається в межах 10-15 тисяч гривень, а загальна сума відшкодувань сягнула двох мільйонів гривень.

Київ, негода також не обійшла стороною, деякі райони міста були сильно затоплені після злив. Найчастіше автівки просто плавали у воді, що призвело до істотних пошкоджень блоків управління машини та різноманітних електронних пристроїв. Незважаючи на те, що автострахування має ряд винятків, виплати зросли на 5-7%.

Через негоду збільшилася кількість звернень за медичними полісами, так як дощі провокують захворювання дихальних шляхів. Страховиків рятує тільки те, що багато українців перебувають у закордонних відпустках, і їх захворювання в цей період покриває медичний поліс, оформлений на час подорожі.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини