Мобільність киян зростає

15.02.2013

Мобільність киян зростає
Сьогодні кияни віддають перевагу відпочинку не в Криму, а в Туреччині, відрядження частіше припадають не на Харків, Донецьк, а на Німеччину або Францію, весілля вже хочеться святкувати не в Києві, а на Кіпрі .... одним словом, кругозір розширюється!
 
Дана тенденція певний плюс як для самих подорожуючих, так і для турфірм, страхових компаній та інших економічних одиниць.
 
Якщо порівнювати 2008 рік з 2012, кількість укладених договорів страхування туристів збільшилася на 83%. Як правило, вид туристичного страхування декілька специфічний, адже продажі концентруються на тлі 15-20 «ТОПових» страхових компаній, всі інші займають малу нішу в даному сегменті.
 
Максимальний термін дії туристичного медичного страхування максимум рік, але, як правило, люди беруть від 7 днів до 30. За такий короткий проміжок часу страхувальникові легко перевірити наскільки якісний продукт йому продали. Тому, вдало випробувавши страховку в одній страховій компанії, люди рідко переходять до інших страховиків.
 
На середньостатистичний день менеджера з продажу великої страхової компанії доводитися 60-70% від загальних продажів саме на добровільне туристичне страхування. При цьому на приватні поїздки припадає 62%, на організовані - 23%, на службові - 15. У приватному порядку перетинали кордон 87% подорожуючих, організовано - 8%, у службових справах - 5%. На країни Шенгенської зони припадає 79% страхових полісів, на інші розвинуті країни - 8%, на решту - 13%.
 
 
Що ж стосується опцій страховок, в результаті численних опитувань, жителі столиці вважають за краще поліси якісні, нехай трохи дорожчі «але щоб страхові платили».
 
Прогнози експертів на 2013 рік вельми значні. Мало того, що заданий 2012 роком темп поїздок, а значить і страховок не зменшиться, а навпаки - перевищить 2,4 млн. грн.
 
А на замітку подорожуючим хочемо нагадати, при укладанні договору страхування відразу уточнюйте, з якою асистуючою компанією співпрацює страховик, за яким номером телефону необхідно звертатися у разі настання страхового випадку, чи покриваються телефонні переговори при спілкуванні з асистансом, чи є франшиза на медикаменти, якщо є, то яка.
 
Навіть якщо в рік Ви подорожуєте три, чотири рази, все одно, не лінуйтеся підходити до туристичного страхування з особливою уважністю.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини