Найсильніші світу асистансу

20.02.2013

Найсильніші світу асистансу
Купуючи туристичне медичне страхування, далеко не кожен знає, що допомогу за кордоном буде надавати не сама страхова компанія, а партнерська.
 
Як же тоді довіритися страховій компанії, не знаючи, хто буде курирувати власне здоров'я в іншій країні?!
 
Все просто, необхідно орієнтуватися в асистуючих компаніях також добре, як і в страхових. Для цього пропонуємо Вам короткий огляд найбільш популярних і надійних асистуючих компаній.
 
Однією з найвідоміших асистуючих компаній є бренд «Europ Assistance», який впродовж 39 років бездоганно виконує свої обов'язки по всьому світу.
 
У групі «Europ Assistance» працюють фахівці з кожної окремої категорії. Якщо у Вас туристичне страхування, будьте впевнені - з Вами буде спілкуватися лікар-координатор, якщо ж випадок пов'язаний з авто - не сумнівайтеся, людина по той бік телефонного дроту буде знати про автомобілі ВСЕ. Компанія працює 365 днів у році впродовж 24 годин на добу. З нашого досвіду співпраці з даною компанією, скарг не помічалося.
 
Відносно перерозподілу сфер роботи «Europ Assistance», картина наступна: подорожі - 44,9%, авто - 44,9%, ДМС - 8,6%, лікування за кордоном - 8,6%, інше - 2,4%.
 
 
Другий гігант серед асистуючих компаній - «CORIS». Міжнародна холдингова компанія «CORIS» встигла зарекомендувати себе як група професіоналів, виконуючих роботу на 5 +.
 
Відділення «CORIS» знаходяться в 40 країнах світу, при цьому є прямі провайдери практично в кожній точці світу. Гасло компанії - не залишити Клієнта один на один зі своїми проблемами, в якій би точці Землі він не знаходився.
 
Судячи з відгуків людей, компанія совісно слідує своєму гаслу.
 
Третя, але нічим не гірша в наданні якісних послуг асистансу - «Mondial Assistance».
 
Хоч компанія не так широко відома в Україні, як «Europ Assistance» або «CORIS», але її надійність незаперечна. Компанія накопичувала досвід з 1950 року, а в 2007 чотири французькі компанії - Mondial Assistance, France Secours, Elvia і SSC - об'єдналися в Mondial Assistance.
 
Офіси компанії є на всіх 5-ти континентах, в 28 різних країнах.
 
Не тільки ворога потрібно знати в обличчя, але і помічника. Тому вирушаючи у подорож, переконайтеся, з якою асистуючою компанією співпрацює страховик, це не менш важливо, ніж вибір самої страховки.
 
 
Вибирайте краще ...
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини